Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek jelentsem fel a...

Szerintetek jelentsem fel a támadót?

Figyelt kérdés

A barátnőm akivel fél éve vagyunk együtt és már mesélte,hogy gyerekkorába egy tőle olyan néhány évvel idősebb srác megtámadta mikor ment hazafelé este a sötétben. Most 25 éves a barátnőm és ez akkor volt mikor ötödikes volt általános iskolában 11 éves volt,tehát ennek 14 éve,a srác pedig aki megtámadta az akkor olyan 15 éves körüli lehetett,de csak annyit csinált a srác akkor,hogy kifigyelte a barátnőm és leteperte a földre és ököllel a vállába ütött kétszer,tehát mást semmit és aztán elment a srác a barátnőm pedig sirva ment haza az apjához aki visszament utána,hogy agyba-főbe verje a srácot de az akkor már sehol nem volt ez volt 14 éve.

Néhány év múlva a barátnőm megtudta,hogy ki volt az a srác de senkinek nem mondta,mert már akkor lényegtelen volt,és látta már a srácot többször azóta ,a srác is őt így a belvárosban járva-kelve. Ugye mos tmár 25 a barátnőm az a srác meg pár évvel idősebb tőle és mondta a párom valamelyik nap,hogy látta a srácot,hogy azon a buszon utazott amelyiken párom jött és az a srác ránézett és mondta a párom nekem,hogy az a srác azzal a busszal járhat minden nap a munkahelyére és én másnap a párom elé mentem,mert gondoltam beszélek a sráccal de a srác akkor nem jött,utána megint párom elé mentem és akkor jött a srác és megmutatta a párom,hogy ő az aki régen 14 éve megtámadta, én pedig nyugodt hangon mondtam a srácnak,hogy hallottam ,hogy megtámadta régen a párom és valamelyik nap mondta a párom ,hogy látta,hogy ránézett,és mondtam neki,hogy kerülje a párom,mert ha nem baj lesz,ugyanis párom azt mondta,hogy lehet azért nézett rá,hogy megint meg akarja lehet támadni. De mondtam a srácnak,ha nem kerüli a párom akkor baj lesz,még most nem de akkor igen.


Szerintetek jelentsem fel a srácot,hogy mit tett még anno a barátnőmmel mikor még gyerek volt? Dehát akkor csak gyerekcsíny is lehetett. Az meg semmi,hogy véletlen ránézett a páromra a srác valamelyik nap amikor a párom is azzal a busszal jött,én is szoktam véletlen másra ránézni és ebböl még úgysem lehet azt lekövetkeztetni,hogy azért nézrtt rá,mert újra meg akarja támadni.


Szerintetek jelentsem fel a srácot? Lehet azt mondaná a rendőr,hogy "uram ez egy kicsit régen volt"?! Serintetek jelentsem fel vagy nem?



2015. jún. 28. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Nézzük sorban:

1. 14 évvel ezelőtti dógokat 14 évvel ezelőtt köllött vóna lerendezni

2. Nem emberkedj, szállj le a csávóról, mert a végén te kerülsz előzetesbe - hozzáteszem, nagyon is helyesen

3. Mégis milyen bizonyítéka van a kedves hölgynek egy 14 évvel ezelőtti, vél vagy valós sérelemre? Rágalmazni nem szoktunk, mert szintén büntetendő

4. Nehogy elmenj a rendőrségre, mert szegények a hasukat fogják majd a röhögéstől, ha ezt előadod

2015. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te ezt most halálosan komolyan kérdezted?

Hány éves vagy hogy ilyen sok eszed van?

2015. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%

Hiába jelented föl, már rég elévült a dolog. A policájok amúgyis szarnak bele az ilyesmibe.

Ha mindenképp rendezni akarod a régi tartozást, keress pár szép szál legényt akik pénzért lekvárt csinálnak az illetőből, és kész.

2015. jún. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" 2. Nem emberkedj, szállj le a

csávóról, mert a végén te kerülsz

előzetesbe - hozzáteszem, nagyon is

helyesen"


Mondja ezt az aki amugy maga is önbíráskodásra hajlamos egy sokkal jelentéjtelenebb ügyben.


Idézem böszme Ferit:

" Én 30 ezerért simán

kiverem a fogait, vagy eltöröm a

vállcsontját. "


www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugyek-kamat-hitel__6981955-surgosen-szuksegem-lenne-30-000-forintra-kb-1-2-hetre-fizuig-kihez-forduljak

2015. jún. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hú de lepontozott valamelyik gyöpi :D semmi gond, a tényeken a világ összes piros keze se fog változtatni...lepontozni meg én is tudok. Na lássuk csak...
2015. jún. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 01:21

Az más. Üzletben nincs barátság!

2015. jún. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!