Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most akkor vonatkozik valamily...

Most akkor vonatkozik valamilyen törvény a dohányboltokra?

Figyelt kérdés
Náunk csak kettő van. Mindkettő k.va messze a házunktól, az egyik fél hatig, a másik nyolcig van nyitva. Nem volt valamilyen erre vonatkozó törvény vagy ennyire rosszul emlékszem?? Mire valamelyikhez eljutunk kileheljük a lelkünket, és most már nincs is esélyünk odaérni (fél órája sem volt, tényleg nagyon messze van.

2015. júl. 1. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ez a szakadt mutyikormány ezt is elintézte neked.
2015. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja... és az bsz fel legjobban hogy el tudtam volna menni ha nincs ilyen bszott messze, csak annyira szrul voltam ma, hogy képtelen lettem volna ennyit gyalogolni oda-vissza. most meg azért vagyok szrul mert az ideg szétbsz, hogy nem lehet rágyújtani.
2015. júl. 1. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, de ezesetben lényegtelen, mert 22 óráig lehetnek nyitva.
2015. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előző helyen, ahol laktunk ott non-stop is volt a házunktól 10 méterre.
2015. júl. 2. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tulajdonos dolgozik ott (akinek legalább 20%-os részesedése van), akkor nem vonatkozik rá a nyitvatartási korlátozás. De ekkor is a saját kedvük szerint tart a nyitvatartásuk.
2015. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!