Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mai napon a rendőrségen...

A mai napon a rendőrségen nyilvántartásba vettek. Az ott készült fényképeket meg lehet valahol nézni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, a jelentésben, valamint később az aktádban.

Egy icipici kutatás után pedíg az interneten...

Vigyázni kell a kábítószerrel ám!

2015. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi!

Az elővigyázatosságot én is ajánlom

2015. jún. 25. 21:35
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki tud valami weboldalt, ami hasznomra lehet, akkor nem bánnám, ha belinkelné. köszönöm!
2015. jún. 25. 21:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg, ha rákeresel magadra, és bármi kompromitálót találsz, a google-nek szólsz (e-mail) és kötelesek téged eltüntetni, ez nem tudom mennyire segít, mert én arra gondoltam azért kérdezed, hogy később, ha állásinterjóra mész ez ne derüljön ki ,vagy ilyenek.
2015. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sehol nem tudod megnézni a képeket, mivel az egy zárt rendőrségi nyilvántartásba kerül. Ilyen hülyeségeket, amit az első válaszoló írt, el ne higgyél már! A rabosításról készült képeket sehol nem találod meg a neten. Ez egy baromság. Aki azt írta, annak fogalma sincs arról, miről beszél.
2015. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gratulálok, szóval szerinted minden egyes adatod titkos és a büdös életbe nem érik el?

ismét csak gratulálok...

2015. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves ismeretlen,szövegértési nehézségekkel küszködő embertársam!


Hol írtam én azt le, hogy "minden egyes adatod titkos és a büdös életbe nem érik el"? Akinek jogosultsága van ehhez a nyilvántartáshoz, az természetesen hozzáfér a fényképekhez és a kérdező adataihoz, de ez nem nyílt adattár. Várj, segítek, hogy te is megértsd, leírom egyszerűbben: neked, mint hozzáférési jogosultsággal nem rendelkező állampolgárnak, semmi közöd hozzá, hogy mi és ki van benne.


Ha képes lennél értelmezni a kérdező kérdését, akkor megértetted volna, hogy arra kíváncsi, hogy a rendőrségen róla készült képeket meg lehet-e nézni. A kérdésből kiindulva nem gondolom, hogy azonnal be akarna törni a rendőrségi nyilvántartásba. A válasz tehát az, hogy nem, nem lehet megnézni a fényképeket.


De ha te tudod, hogyan lehet, linkeld már be, ne hagyj engem ilyen tudatlanul, hátha tanulok valami újat. (Ki tudja, lehet, hogy az Anonymus tagja vagy, bár ezt őszintén szólva kétlem) Tényleg, amúgy mi a neve a rendszernek, ahol ezt tárolják?


Gratulálok, öntökönrúgásból ötösre vizsgáltál. Leülhetsz.

2015. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azta de kemények vagyunk, várj alsót cserélek!
2015. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!