Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha nyerek mi garantálja, hogy...

Ha nyerek mi garantálja, hogy megkapom a nyereményt?

Figyelt kérdés

Pepsi challange nyeremény játékon (kupakos) nyertem egy telefont, amit jeleztem is az adott telefon számon, ez volt egy hónapja.

Most ott tartunk én hetente felhívom őket ők meg megígérik ,hogy jön az adott héten a telefon de nem jön, útóljára mára (2015.07.04)ígérték,hogy jön de nem látok rá már esélyt se.

Szerintetek elfog egyszer jutni az a telefon hozzám vagy nem, valamint jogilag mi garantálja a nyertes nyereményét?



2015. júl. 4. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
El fog. Elég cink lenne egy ekkora cégnek, ha egy telefonon filléreskedne.
2015. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megfog.de biztosan idobe telik.
2015. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Fenyegesd meg őket, hogy ha átvágnak, világgá kürtölöd.
2015. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3 hete ígérgeti a lebonyolító cég (adamsky) ahogy nézem volt már probléma velük érdekes

[link]

2015. júl. 4. 15:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ezért nem játszom iylen hülyékkel.

Múltkor voltam a TESCO-ban, megállított egy pali, hogy "Ön nyertem egy 40 darabos étkészletet, átvételéhez keressem fel az X címet!"

El is mentem, mi fogadott?

Vagy 20-an álltak sorban az ajtó előtt a megadott helyszínen, be is engedtek.

egy jó órahosszás termékbemutatót kellett végig hallgatnunk, aztán jött az árajánlat, hogy mennyiért vihetem haza a "nyereményt"...

Mit kaptam helyette?

Egy burgonyahámozót -_-

Amint kiléptem az ajtón, kib@xsztam a kukába és mondtam is a miatyánkot.

2015. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nyertem egy Pepsi sapkát, kb egy hónapja jött az e-mail, de nekem se szállították még ki. Bízok benne, hogy megkapom a sapkát.(Én is próbálok nyerni telefont már egy csomó Pepsit vettem de még nem találtam meg a telefont) :(
2015. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:) ma reggel megjött
2015. júl. 5. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Grat a telefonhoz:) Használd Egészséggel. Én is nagyon keresem de még nem találtam olyan kupakot:(
2015. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!