Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Közfoglalkoztatásnál bármilyen...

Közfoglalkoztatásnál bármilyen végzettséggel kiraknak parkot kapirgálni, vagy van valami megfogalmazás, hogy érettségivel nem rendelkezőknek, stb? Több végzettséggel meg ilyen és ilyen.

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 01:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Diplomás ismerőseimet "kulturális közmunkára" fogták - irodákba, könyvtárakba, levéltárakba hernyózni/adatrögzíteni.
2015. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen kirakhatnak.
2015. júl. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 SimkoL ***** válasza:
12%
Nálunk itt falun is megnézik a végzettségedet és annak megfelelő munkát próbálnak meg adni. A szakmunkások, szökközepet végzettek rövid ideg vannak, pár hónapon belül szinte mindenki talál munkát, most pont azzal küzdenek, hogy nem tudják feltölteni a közmunkára biztosított létszámot feltölteni - hál' Istennek -, és ez egy Borsod megyei falu.
2015. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Nem közmunka kell a frissen végzett fiataloknak, hanem egy normális, tsiztességes, jól megfizető MUNKAHELY, és nem közmunka, sem ilyen, sem olyan!!!

Orbán Diktátorunk munkaalapú társadalmat épített ki.

Gratulálok a marhaságaira! -_-

Jól elcseszett mindent!!!

Szégyen, gyalázat ez a Fidesz-kormány!

2015. júl. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 BlackSword ***** válasza:
100%
Persze... Engem pl technikusival és üzletkötői gyakorlattal raktak ki szemetet szedni... De van diplomás sepregető is...
2015. júl. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 SimkoL ***** válasza:
0%

Talán el kellene menni munkát keresni. A közmunka nagyon jó addig míg nem találsz állást magadnak, de ha nem jársz utána a sült galamb nem fog feléd repülni.

Vagy ja kérem én bölcsésznek tanultam...

A legnagyobb fiamnak rendszerinformatikus a végzettsége mégis kisgépeket javít egy vállalkozónál, a feleségemnek a vasútforgalmi szakközép mellet még van egy pár szakmája mégis elment postai kézbesítőnek és még sorolhatnám az ismeretségi körömből. Aki akar dolgozni, az talál magának munkát még ha nem is végzettségének megfelelőt. A családot el kell tartani és nem azon kell rinyálni, hogy az állam miért nem biztosít ezer bölcsésznek, filozófusnak stb... munkahelyet.

2015. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"most pont azzal küzdenek, hogy nem tudják feltölteni a közmunkára biztosított létszámot feltölteni"


Ez nem csak nálatok van így, Közmunkásból országszerte jelentős hiány van. Nálunk sem talál a vízügy évek óta elég embert. Jó, mondjuk ennyi pénzért nem is csoda.

2015. júl. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem úgy általánosságban kijelenthető, hogy nagy a munkaerőhiány már Magyarországon.


Aki tehette elment egy multihoz dolgozni (bár már ott is hiány van), vagy kiment külföldre. A maradék pedig nem fog havi 50 ezerért reggel felkelni és sepregetni. Inkább eltartatja magát a szüleivel (ha vannak).


Ez a tendencia pedig fokozódni fog szerintem. Évről évre egyre többen hagyják el az országot. Ezért akarják befogni közmunkára a bevándorlókat.

2015. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Áruljátok már el nekem, mit kell lepontozni azon, amit tapasztaltam, és mondtam?


Fáj az igazság, hogy diplomával kult. közmunkáznak, vagy mi bajotok van?!

2015. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó válaszoló!

Te is azt a választ kapod majd erre, mint én, hogy "tipikus ballibsi felfogásmód"...

Unatkoznak itt sokan, azért, hogy másokat kiprovokáljanak, lepontozgassanak, majd jönnek megint a Gyurcsány, Bajnaizással.

Szánalom, hogy ennyire elvakult mindenki, hogy félnek kinyitni a szemüket, szembenézni az igazsággal.

Azt hiszik és gondolják, hogy amit a Fidesz mond a TV-ben és a rádióban, akkor az mind igaz, hogy nőtt a foglalkoztatás, kevesebb a munkanélküli, rengeteg pénz marad a családoknak...

Biztos nem vagyok olyan hüly3, hogy ezt a süket dumát bevegyem, mint kacsa a nokedlit!

2015. júl. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!