Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem találni dundiknak,...

Miért nem találni dundiknak, súlyfelesleggel rendelkezőknek előnyös szabadidő (melegítő) ruhákat, összeállításokat, csak utcai, alkalmi holmit? Tudnátok ajánlani cikket oldalt kövérebb hölgyek sportruházatának összeállításához?

Figyelt kérdés

google-ba ha beírom a keresést - mint képkeresést persze "melegítő duciknak" "szabadidőruha kövéreknek" botrányos hogy mennyire nem témába vágó fotók jelennek meg.

unom már, hogy a stylistok magassarkú, kosztűmfelső, fűző, blúz, combközépigérő szoknya, leggings + tunika kombinációkat dobnak fel a dagiknak.


ui: nem nekem kell, hanem egy ismerősömnek szeretnék tanácsot adni, hogy amíg lefogy, hogyan lehet csinos sport közben, hogyan lehet csinos a játszótéren a gyerekkel, stb. nem vehet fel tunikát-leggings-t magassarkút ilyen helyekre mégse, de elég gömbölyű a combja, feneke (körte típus)


köszi előre is :)


2015. márc. 24. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Mert olyan melegítő nincs, ami egy ducin jól áll. Ha olyanra csinálnák, már nem arra lenne alkalmas, ami eredetileg a funkciója.
2015. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem google-n kell ruhát nézni:) Legalábbis én hülyeségnek tartom mert kevés esély van rá, hogy találok olyat és meg is tudom venni. Illetve rengeteg tanácsadás meg tippek vannak a ducibb meg egyéb pl. normál alkatú nőknek is, de szerintem ez alapján sem lehet eldönteni mert mindenki máshogyan néz ki. Függ a személyiségtől, kisugárzástól is, hogy kin hogyan mutat egy ruha. Én azt mondom, hogy fel kell próbálni.

Átlagos boltokban lehet kapni ilyeneket, én is körte alakú vagyok és a new yorkerben vettem utoljára egyet, aminek szűkített szára van vagy hogyan mondjam, szóval nem az a lógós, lengős melegítőnadrág. Egyébként szerintem cicanadrágban simán lehet ilyen helyekre menni mert kényelmes csak nem magassarkúval, hanem egy lapos talpú akármilyen cipővel (sportoláshoz sportcipő, de csak úgy utcára gyerekkel szerintem szandál, balerina is jó).

2015. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Én magam 173 centi magas és 76 kg-os férfi vagyok, tehát éppen egy kicsit túlsúlyos. Bementem a Hervisbe, azzal, hogy rászánok akár 20-30 ezret is, de szeretnék egy szép melegítőt, ami sokáig kitart és kényelmes. Azt hiszed találtam?

Pedig nem hinném, hogy annyira extrém méreteim lennének...

Én nem tudom, nem értem, hogy csak 180 centis atléta alkatúakra tartanak ruhát? És mi van azzal, ha valaki nálam alacsonyabb?

Könnyen lehet, hogy egy kínai boltban találsz sokkal jobbakat! (Csak én szerettem volna újonnan jó minőségűt és márkásat venni)

2015. ápr. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zalán ez hátha segít, itt van mérettáblázat is: [link]
2015. ápr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!