Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ezért lehet valamilyen bünteté...

Ezért lehet valamilyen büntetést kapni?

Figyelt kérdés
Egy pár napra elmennék itthonról különböző családi problémák miatt. És nem fogok szólni az őseimnek. És ha szólnának a rendőrségnek, én meg mondjuk 2-3 nap múlva hazamennék, akkor jogilag milyen következményei lennének?

2015. júl. 10. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
27%

Pánikkeltés, a rendőrség munkájának szándékos akadályozása, hatóság félrevezetése, a hivatalos gyámtól való szökés...


Nem vagy te Harry Potter hogy szökdössél!

Én minimum sz**rrá vernélek mikor előkerülsz.

2015. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk annyit mondanék az őseimnek, hogy el kell mennem, majd jövök?

És muszáj lenne egyszer megtennem, nem varázsolgatni akarok magamnak, hanem cselekedni.

2015. júl. 10. 22:59
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem, hogy nagykorú vagyok.
2015. júl. 10. 23:03
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagysz egy papírt, hogy --elmentem, dolgom van , majd jövök. kaja legyen a hűtőben.--
2015. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Most ha 18 fölött vagy akkor bármikor. A rendőrség maximum jól lebasz, sem neked sem nekik nem lesz ebből jogi következménye.


De tényleg az lenne a legtisztább, hogy azért egy üzenetet hagynál.

2015. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan. Olyan nehéz lenne elmondani vagy leírni papírra, hogy

"Anyu, elmentem pár napra Debrecenbe egy jó barátomhoz. Majd jövök. Puszi"


Mi olyan nehéz ebben?

2015. júl. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan annyira megromlott a kapcsolatom velük, hogy ha egymáshoz szólunk, háború lesz itthon... És mindenért én leszek a rossz... Akkor is, ha semmi közöm sincsen a dolgokhoz.
2015. júl. 11. 00:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy harag van köztetek, még leírhatod, hogy hova mentél. Gondolom te sem örülnél ha egyszer a párod vagy a gyereked lelép úgy, hogy egy szót sem ír.
2015. júl. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hagysz egy üzenetet, amiben leírod, hogy pár nap múlva jössz.

Szó nélkül ne menj el, mert rögtön arra gondolnak, hogy valami baleset történt vagy elraboltak. És mivel magadtól mentél el így a rendőrségnek az égvilágon semmi beleszólása, hisz nem voltál őrizetben.

2015. júl. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"annyira megromlott a kapcsolatom velük, hogy ha egymáshoz szólunk, háború lesz"

És erre még rátennél egy lapáttal azzal, hogy szó nélkül lelépsz. Így ne csodálkozz, hogy rossz a viszony.

Ha esetleg még vissza is szeretnél térni hozzájuk, az lenne a minimum, hogy szólsz nekik. Nehogy az várjon, hogy le vannak cserélve a zárak.

2015. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!