Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A távol tartási végzés pontosa...

A távol tartási végzés pontosan hogyan is működik?

Figyelt kérdés

Még régebben láttam a tv-ben hogy egy tag ellen adtak ki ilyen végzést és nem közelíthetett meg egy másik személy x távolságnál közelebb.


És engem igazából az érdekelne hogy ha pl én és egy másik személy kerülnénk ilyen helyzetbe és én nem közelíthetném meg pl 300 méternél közelebb akkor mi van ha pl én bemegyek egy boltba/moziba/diszkóba/iskolába és az akit nem közelíthetek meg bejön utánam? akkor kinek kell elhagyni az adott területet? vagy ha pl kórházba kerülünk, de a kórház méretei miatt nem tudnak úgy elhelyezni hogy 200 méter legyen köztünk ilyenkor mi van? vagy ha pl szomszédok vagyunk, akkor el kell költöznöm vagy mi?



2015. júl. 18. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen a filmekben van, ha valaki kap ilyet, általában elköltözik jó messzire az egyik fél
2015. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem az az általános, hogy jó messzire el tudnának költözni az emberek ....

ismerjük, hogy a magyarok nem túl mobilak,

és ennek oka, hogy van, ahol nem lehet ingatlant eladni, mert nincs kereslet, és ahol meg el eleht ani, ott meg nem lehet megfizetni, mert olyan magasak az árak.


az a tipikusabb, hogy apu megüti anyut, mondjuk egy válás keretei között, és akkor aput 2 hétre eltiltják. Akkor elmegy haverokhoz, szülőkhöz, vagy szállodába, és amikor letelik az idő, akkor hazamegy, és vagy nagyobbat üt, vagy nem...

2015. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!