Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehet az, aki a rendszervá...

Mit tehet az, aki a rendszerváltás óta már többször tett a rendőrségen feljelentést muszlim terrorista szervezetek magyar ügynökeiről, de még egyszer sem kapott érdemi választ azokra?

Figyelt kérdés

Közvetlenül egy olyan embertől tudom azt, hogy egyszer sem vizsgálták ki a feljelentéseit, akit a feljelentései után néhány napon belül általa ismert és ismeretlen tettesek mindig megpróbáltak meggyilkolni. Csak gyors orvosi műtétek és a vak véletlenek mentették meg az életét. A rendőrök azonban a gyilkossági kísérleteket is pusztán csak helyszínelték és jegyzőkönyvezték, de még sok év múltán sem adtak választ a nyomozásuk eredményéről.


Másrészt a terroristák magyar ügynökei a merényleteik után minden esetben egyre magasabb állami beosztásokba kerültek. Mindezek ismeretében hova is fordulhatna a feljelentőjük? Már egyébként is annyira rokkant és paranoiás, hogy még az utcára sem tud és mer egyedül kimenni. A gyilkosai erkölcsileg is annyira lejáratták, hogy most már a hozzátartozóira sem számíthat. Azok is félnek a terroristák ügynökeinek bosszújától.



#rendőrség #terrorizmus #büntetőjog #bűncselekmények áldozatainak jogai
2015. júl. 26. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Két lehetőséget látok:

1. A történet főszereplője paranoiás és kényszerképzetei vannak (valószínűbb).

2. Valóban igaz (kevésbé valószínű). Ebben az esetben a rendőrök most sem fognak semmit tenni. Viszont ha a kérdező a John Rambo, akkor segíthet neki bosszút állni.

2015. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg az egyén paranoiás, mert ha mondjuk legyen bármelyik szervezet is, de ha mondjuk OV-t pécéznék ki maguknak akkor őt is eltudnák rakni lábalól. Nemhogy egy egyszerű embert
2015. júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amint már írtam, az áldozat paranoiás, de nem skizofrén. Tudom, hogy magam is az életemet kockáztatom az itteni kérdésemmel és szövegelésemmel, de olyan ember helyett írok, akit szeretek. A gyilkossági kísérletek túlélését valószínűleg az is segítette, hogy egykor harcművészeti világbajnok és különleges hadviselési szakember volt az áédozat. Éppen az utóbbi beosztása miatt tudja, hogy a gyilkosai pénzért kémkednek muszlim terrorista szervezetek részére. Ugyanis az előző rendszerben az ő feladata volt dezinformálni azokat. Így már világosabb a helyzet? A legborzasztóbbnak azonban azt tartom, ahogyan a magyar rendőrség és a katonai ügyészség kezelte és kezeli jelenleg is az ügyét. Ezért akár azt is kérdezhettem volna, hogy egyáltalán törődnek itt a hatóságok a bűncselekmények áldozataival?
2015. júl. 26. 20:20
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Népi paranoia, illetve a rendőröket nem fizetik annyira, hogy az életüket kockáztassák, de adott esetben én a paranoiára gyanakodnék, Magyarországon azért olyan sok terrorszervezet nem működhet
2015. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Mutasson fel kézzel fogható bizonyítékokat puszta összeesküvéselméletek helyett és akkor majd fognak lépni a hatóságok.
2015. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Most már elegem van a szkeptikus és megalázó kommentekből. Mindezért írtam a honlapon, hogy az áldozatnak milyen szakképzettségei vannak és hogy pusztán a vak véletleneknek köszönheti a a kérdésben említett áldozat a túlélést. Több hozzátartozójának és még több volt munkatársának azonban, akik szintén tudtak a kettős ügynökökről, nem volt ilyen szerencséje. Már az elsőre belepusztultak az orgyilkosok támadásába.


Amit akartam, már elértem. Nyilvánosságra hoztam a kormány két főhatóságának a szerintem legfőbb bűneit. A hanyagságot és/vagy a korruptságot. Ezért most már kiszállok a vitából.

2015. júl. 26. 21:20
 7/10 A kérdező kommentje:
Most már, hogy közreadtam a történteket, a világ minden titkosszolgálata, köztük a Moszad is tudja, hogy minden eddigi magyar kormánynak voltak és vannak orgyilkos kettős ügynökei. Vagy talán az itt kekeckedők már elfelejtettét, hogy pl. a 90-es években hányszor és hányan próbálták meggyilkolni Orbán Viktor miniszterelnök urat és a feleségét is? De Ő vajon tudja-e, hogy hétről-hétre muszlim terroristák orgyilkos bérenceivel is kezet fog. Ami pedig a tárgyi bizonyítékokat illeti, vajon kell-e annál tényszerűbb tárgyi bizonyíték mint a számos sikeres orgyilkosság, még ha néhány esetben túlélte is az áldozat, aki minden esetben feljelentést tett a rendőrségen és a katonai ügyészségen? Ezért most már csak a NATO titkosszolgálatainak és a Moszad éberségében reménykedhetek.
2015. júl. 27. 12:58
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Most komolyan, mi a fenét akarnának itt a muszlimok?? Azt se tudják, hogy létezik ez az ország.


Harcművészeti világbajnok? Miben, milyen szövetségnél? Kevés magyar világbajnok van.

2015. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg van, aki komolyan vette ezt a sztorit? Ne csináljátok már :)

Egyszer én is raktam ki egy hasonlót, akkor kitiltottak a szabályzat megsértése miatt (pánikkeltés, nyilvánvalóan kamu kérdés). Jelentem is ezt a kérdést, ne csak én szívjak :)

2015. júl. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak mese, te talátad ki az egészet. Amiben szenvedsz az téveszmés paranoia, és inkább fordulj orvoshoz, hátha tudnak rajtad segiteni.
2015. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!