Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nemzeti Dohányboltra vonatkozó...

Nemzeti Dohányboltra vonatkozó törvények - hirdetésekkel kapcsolatba valaki tájékoztatást adni?

Figyelt kérdés

Üdvözletem. Az internetre felkerülő tartalommal kapcsolatban lenne kérdésem. Hogy lehetne megoldható, hogy az összes dohányterméket (akár árral) egy weboldalra feltöltsem? Egy weoldalra gondolok ahol megtalálható az összes hüvely+dohány+vizipipás cucc kategorizálva, szerintem van akit érdekelne:) de erre ne térjünk ki.

A probléma azzal van, hogy tudtommal XYZ jogszabály előír dolgokat. Ez az ami érdekelne. Hogy mi az amit még szabad - illetve hogy lehetne megoldani törvénybe ütközés nélkül.

Keressek fel ügyvédet? Nem találtam semmit.



2015. júl. 27. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Természetesen ha tényleg van ilyen boltod, akkor NE a GYK-ról szerezz ismereteket az üzemeltetéséhez...
2015. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nincs boltom. Nem egy boltról szólna, mint egy hirdetés. Csupán tájékoztatás.
2015. júl. 27. 17:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Először is meg kell szerkesztened a html fájlt, utána előfizetsz egy tárhelyre, melyhez igényelsz egy domain nevet, pl dohany.hu (nem ellenőriztem ez épp szabad-e csak példának írom) utána FTP klienssel tudod feltölteni.
2015. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"A probléma azzal van, hogy tudtommal XYZ jogszabály előír dolgokat."


A jogszabályokat le kell szarni. A történet annyi, hogy külhoni szerverre tolod fel a cuccot, olyanra ahol ez legális. Annyi történik, hogy a doméned nem dohany.hu lesz hanem mondjuk dohany.sy (Szíria csak példa, nem ellenőriztem ott épp ez legális-e) És innentől kezdve orbánc a jogaszabályaival benyalta a péniszt. Ennyike.

2015. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a kioktatást HTML programozó vagyok és domainem is van és ha már itt tartunk SSH-val szoktam dolgozni, CMS motorokkal.. nem a reklám helye de 2700at fizetek 3havonta a tárhelyért+3domainért:) csupán az érdekelne hogy ilyen oldalt jogilag szabályos-e csinálni.
2015. júl. 27. 17:12
 6/12 A kérdező kommentje:

európai szerveren van:) esetleg áthelyezést kérhetek de akkor is .EU-ra fog végződni.

Akkor nem magyar kézben van a szerver - így más szabályok vonatkoznak rá?

2015. júl. 27. 17:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Mellékesen jegyezném meg nagyon szívesen megcsinálom neked. Ha bármit tehetek azért, hogy az orbánc kormány adóbevételét csökkentsem, ebben bárki, bármikor INGYEN SZÁMÍTHAT RÁM! Akár éjjel kettőkor is felhívhattok, én a lelkem is hajlandó vagyok kidolgozni TELJESEN INGYEN, azért hogy a fidesz csődbe menjen!
2015. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"csupán az érdekelne hogy ilyen oldalt jogilag szabályos-e csinálni."


Hol?

2015. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hehe:) nem a politizálás helye, nem teljesen ezért csinálnám - csupán undorítónak tartom már azt is hogy 18 év a korhatár. Nem azért mert nem mehetek be.. 22vagyok.. csak már nem az első amikor befele menet elkapnak hogy "Szia vennél nekünk cigit?"

"Milyen kell?"

"Milyen van?".. hát any*d.. nem érek rá

2015. júl. 27. 17:16
 10/12 A kérdező kommentje:
Magyarországon élek, európai xyu.EU szerveren futna a weboldal.
2015. júl. 27. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!