Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nemzeti Dohányboltra vonatkozó...

Nemzeti Dohányboltra vonatkozó törvények - hirdetésekkel kapcsolatba valaki tájékoztatást adni?

Figyelt kérdés

Üdvözletem. Az internetre felkerülő tartalommal kapcsolatban lenne kérdésem. Hogy lehetne megoldható, hogy az összes dohányterméket (akár árral) egy weboldalra feltöltsem? Egy weoldalra gondolok ahol megtalálható az összes hüvely+dohány+vizipipás cucc kategorizálva, szerintem van akit érdekelne:) de erre ne térjünk ki.

A probléma azzal van, hogy tudtommal XYZ jogszabály előír dolgokat. Ez az ami érdekelne. Hogy mi az amit még szabad - illetve hogy lehetne megoldani törvénybe ütközés nélkül.

Keressek fel ügyvédet? Nem találtam semmit.



2015. júl. 27. 16:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"esetleg áthelyezést kérhetek de akkor is .EU-ra fog végződni.

Akkor nem magyar kézben van a szerver - így más szabályok vonatkoznak rá?"


Felejtsd el az eut. Egyrészt mert magyar ember úgysem látogat meg eu TLD-re végződő domaint, tehát nulla lenne az eladásod másrészt a szabályok is ugyanazok.

2015. júl. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"Egyrészt mert magyar ember úgysem látogat meg eu TLD-re végződő domaint, tehát nulla lenne az eladásod"

Ez volt a legolcsóbb, amire eddig használtam tökéletes volt.. másrészt nem akarok én semmit eladni O.o max a hírdetésekből jönne be pénz..

2015. júl. 27. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!