Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen büntetésre számíthatok?

Milyen büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Elkövettem egy internetes csalást. Ma küldtem vissza a pénzt annak akit átvertem de a feljelentést nem lehet vissza vonni. Hozzá teszem hogy még idézést sem kaptam. Milyen büntetésre számíthatok ha a csalás 30000ft alatt volt illetve egyszer már kellett pártfogóhoz járnom?

2015. júl. 29. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Én levágnám a jobb kezed. Vigyáznék rá (már amennyire egy napon szikkasztott rothadó húsdarabra vigyázni lehet), aztán fél év múlva visszaadnám.


Sajnos nem én hozom a törvényeket.


Így nyilvánvalóan annak a függvénye a büntetés, hogy tartozol-e valamilyen kisebbséghez...

2015. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mikor volt a pártfogós ügyed...Különben visszaeső is lehetsz... Ha hasonló ügy volt akkor már különös visszaeső. Tevékeny megbánásnak esetleg lehet helye, ha jóvá tetted és beismerted a csalást, DE erre nincs lehetőság, ha többszörös vagy különös visszaeső vagy ezért lenne jó tudni mikor volt az előző ügyed. Sok mindentől függ mit, mennyit kapsz. Kaphatsz feltételest is, de ha többszörös visszaeső vagy szintén nem fognak feltételesben tartani. Ha kis mértékű kárt okoztál akk a legkisebb 2 évet kaphatod.
2015. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A pártfogó felügyeletem március 13-án járt le. A feljelentést július 13-án történt. De a pártfogó teljesen más ügyből kifolyólag volt. Vissza utaltam a pénzt is. Eddig még nem kaptam se idézést se semmit. Lehetséges hogy felfüggesztettel megúszom?
2015. júl. 30. 08:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, nem is történt feljelentés
2015. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!