Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egyetemi tanár facebookon...

Egyetemi tanár facebookon lejárat mindenki előtt? Mi ez?

Figyelt kérdés

Feltörték a facebookomat és kiment néhány csípkelődő üzenet egy rosszakaróm által a nevemben.

Van egy két tanár akivel jóban vagyok, ők el is fogadták a magyarázatot, viszont egy tanár akivel elvileg nem vagyunk jóban rögtön megosztotta az egyetemi csoportban az üzenetet, és még fölé is írta, hogy mindenki úgy csinál magából hülyét, ahogy tud.


Kétszer is meg kellett kérnem, másodszorra feljelentéssel fenyegetve, hogy szedje le, mert nem én írtam. Lehet ki is rúgnak a dolog miatt.


Azóta sem tudom, hogy feljelentsem-e, mert az, hogy valaki írt neki a nevemben, akár én, akárki, az egy dolog, de ő nem teheti ki egy több ezres csoportba a nevemmel, nem??..


2015. júl. 31. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából miután a neveddel ellátott facebook profillal kiírt valamit joga van azt bemásolni bárhova. Az hogy ez jó-e vagy nem az más kérdés, de joga van hozzá.
2015. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor közölheti, ha te bárki számára elérhetőként írtad ki. A fiókfeltörő ellen tettél valamit?
2015. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem, személyes üzenet volt. és neki szólt. a fiókfeltörést azért írtam, hogy megakadályozzam, hogy így lejárasson.
2015. aug. 1. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"a fiókfeltörést azért írtam, "


akkor ez igaz, vagy nem ?

2015. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!