Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek bele tartozik még...

Szerintetek bele tartozik még a normális tanár-diák kapcsolatba, ha heti 2-szer,3-szor beszélek facebookon a tanrommal (nő)? 15/L

Figyelt kérdés
Amúgy hogy köszönjek el tőle??? Gáz ha oda írnám a végére hogy puszi??
2013. okt. 27. 12:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Az attól függ hogy miről beszéltek és egyszerre mennyit.Szerintem ez már nem fér bele.
2013. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán bizalmas dolgokrol... De inkább hétköznapiról... És ha nem fér bele akkor az gond??
2013. okt. 27. 12:26
 3/18 anonim válasza:
Hmm kicsit furcsa...bár nem tudom,tényleg attól függ miről beszéltek meg,hogy másokkal is ilyen ....?
2013. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen másokkal... Miért furcsa??
2013. okt. 27. 12:48
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

AZ, hogy beszélgettek nem gond, föként ha a családodban nincs, akihez megfelelö módon kötödhetnél.


Viszont puszival elköszönni nem illik (mellesleg adott esetben a tanárodnak lehet belöle problémája is), inkább "viszontlátásra", "üdvözlet", "kellemes estét/napot", stb lenne a megfelelö. Vagy csak símán a nevedet írod oda.

2013. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én úgy szoktam hogy további szép napot/estét.. Vagy esetleg ida írom hogy jó éjszakát... Van olyan a családban akihez kötődom, anyum
2013. okt. 27. 12:54
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom elítélendőnek a tanár-diák barátságot, amennyiben mindketten tudatában vagytok, hogy iskolán belül ti csak diák és tanár vagytok, semmi több.
2013. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy szoktam hogy további szép napot/estét.. Vagy esetleg ida írom hogy jó éjszakát..."


Ez igy tökéletesen rendbe van!



"Van olyan a családban akihez kötődom, anyum"


Akkor jó, de ettöl függetlenül sincs gond, ha a tanárnöddel is el tudtok beszélgetni.

2013. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 schocko ***** válasza:
21%
Itt Németországban épp most tiltották meg, hogy a diákok ismerősei lehessenek a tanáraiknak a FB-n.
2013. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem értem ez miért gond..

Én követelőzöm tőle, sőt a suliban nem is szoktunk beszélni... Heti egyszer van vele órám..

2013. okt. 27. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!