Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Véletlenül vettem egy doboz...

Véletlenül vettem egy doboz hamis óvszert. Nem bontottam ki, a srác azt mondta, menjek vissza ma, és visszafizetik az árát, a blokkot kikereste és ideadta. Ma visszamegyek. Mik a lehetőségeim?

Figyelt kérdés
Az utcán tűnt fel, hogy a szöveg rajta helytelen, google-fordító szerű, és feltűnően távoli a lejárati dátum. Itthon rákerestem, ilyen fajta ilyen színben nem is létezik. Tegyük fel, hogy nem akarják visszafizetni, mert "miért nem néztem meg". Mik a lehetőségeim? Érdemes fogyasztóvédelemmel fenyegetőznöm? Nem volt olyan drága, de nem is ez zavar, hanem a lehúzás maga. (Köszönöm, vasárnapi zárva tartás, hogy gyanús kisboltokban kell óvszert vennem!) Köszönöm a segítséget!

2015. aug. 3. 13:48
 1/3 anonim válasza:
Mennyi volt az annyi? Ha nem fog földhöz vágni,akkor hagyd! Aztán kerüld el azt a boltot,esetleg mondd ismerősöknek,hogy ne vegyenek ott semmit.
2015. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Ha felajánlották hogy visszafizetik az árát akkor hol a gond? Legközelebb megnézed mit veszel, ennyi.
2015. aug. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebből is van már hamis? Hova fajul ez világ
2015. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!