Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Fűtés szolgáltató a leolvasás...

Fűtés szolgáltató a leolvasás után, miután elmentek módosították a nyugtát, ez szabályos?

Figyelt kérdés
Ugye tavasszal voltak leolvasni, minden radiátorról leolvasták az értéteket, beírták a nyugtába, amiből egy példányt én is kaptam az aláírásommal, hogy elfogadtam a leolvasást, majd most az elszámoltatásnál, nekünk kell befizetni több tízezer forint büntetést. Nem tudtam, hogy miért, majd miután betelefonáltam, közölték velem, hogy az van a nyugtán, hogy a mérőket letörtem. Na már most az én nyugta példányomon semmi ilyesmi nincs, hanem a leolvasó ember, miután elment tőlem módosította a saját példányát és ráírta, hogy letörtem a mérőket. Ez felháborító szerintem, hogy miután aláírok egy nyugtát amin rajta van minden és miután elmegy módosítja az ő példányát és azt adja le a szolgáltatónál. Vagy ezt megteheti?

2015. aug. 5. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem teheti meg. A nyugtád fénymásolatát (az eredetit tartsd meg valahol) vidd be az ügyfélszolgálatra és tegyél panaszt. Ilyet nem tehet meg.
2015. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
100%
nem teheti meg.küldd vissza a csekked fénymásolatát mailben a szolgáltatónak,kérve a büntetés visszavonását.
2015. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És természetesen a kísérőlevélbe azt is írd bele, hogy mind a fogyasztóvédelemnél, mind a rendőrségen feljelentést teszel.
2015. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!