Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a teendő? Ha egy 19 éves,...

BenShappard kérdése:

Mi a teendő? Ha egy 19 éves, ép elméjű nőtől erőszakkal elveszik a mobilját, laptopját és nem engedik kapcsolatot tartan a barátaival, az minek minősül?

Figyelt kérdés
És ezen felül beleolvasnak a magán levelezéseibe is, majd az ott olvasottak alapján az illető hívogat másokat és zaklat, fenyeget, stb. Valójában zsarol is az intim dolgokkal. Mégha ez az illető maga a lány anyja is.
2015. aug. 9. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
19 éves, ami azt jelenti, hogy teljesen a maga ura. Elköltözhet és élheti a saját életét, amibe senki nem szól bele.
2015. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
szerintem a szabadságjogainak korlátozásával biztosan kapcsolatban van, viszont mivel a lány anyja csinálja ezt, akivel gondolom egy házban élnek, nehéz lenne bizonyítani, mivel ilyen esetben az anya szava áll a lányáéval szemben.
2015. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
19 éves haveromtól is elvették erőszakkal a mobilját a cigányok a 4-6-os villamoson.
2015. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
Helyes nevelésnek minősül.
2015. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Laptop, mobil biztosan az övé én nem a szülők vették?

Egyáltalán miért adja ki másoknak a jelszavait?

2015. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4!


Mégis mi számít szerinted helyes nevelésnek, ha egy szülő beleolvas a magánbeszélgetéseimbe? Akkor én biztosan nagyon rossz neveltetésben részesültem, de ha a szüleim tabletje ott van az asztalon és ír valaki nekik valamit, eszem ágában sincs elolvasni. Nem pedig még az ismerőseit is zaklatom. Ha szerinted ez a helyes szülői magatartás, hát nagyon remélem, hogy nincs és nem is lesz gyermeked.

2015. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem náluk laknál ezt egyáltalán nem kéne türnöd.
2015. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Személyi szabadság korlátozása?Van ilyen azt tudom de azt nem, hogy erre az esetre illik-e.
2015. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!