Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van egy nemzetközi bírósági...

Van egy nemzetközi bírósági perem, ami már lassan 10éve húzódik. Mit csináljak, ha semmiről nem értesítenek az üggyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egy balesetem volt külföldön (majdnem meg is haltam). Gondatlanság miatt bepereltem őket, elég nagy pénzről van szó.A lényeg, hogy senki nem értesít semmiről (még egy levelet sem hajlandóak az utóbbi években küldeni), nemtudom hol áll az ügy, nemtudom mit csináljak.Ilyen esetben hova forduljak? Talán azért nem akarnak fizetni mert magyar vagyok? :) Több ügyvédem is volt de semmi érdemlegeset nem intéztek, valamint korrupció is jelen volt már az évek során. Kérlek segítsetek, hogy most mit csináljak! 41/F

2015. szept. 2. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl. ahhoz a bírósághoz ahol a pert indítottad. Neked kell verned az asztalt a pénzért, nekik tökéletesen megfelel ám ha áll az ügy...
2015. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van az ugyednek egy szama es van egy hatosag aki foglalkozik vele. Ez a ketto mar elegendo, hogy tudd hol es milyen ugy utan erdeklodj.

Amugy a kulugyminiszteriumnak is van jogi osztalya, talan ott is kaphatsz segitseget.

2015. szept. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy külföldön van és nem beszélek nyelvet.
2015. szept. 3. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!