Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sokszor semmilyen munkát nem...

Sokszor semmilyen munkát nem adnak a közmunkán, egész nap egy helyben kell ülnöm, mit tegyek, mit tehetek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ennek semmi értelme nincsen, hogy nyolc órán keresztül semmit nem csináltatnak velem, és ráadásul az ott dolgozó közalkalmazottak előtt is iszonyat kínos ez. Mit tehetek egy ilyen helyzetben, ha felmondok, akkor én ütöm meg a bokámat, mert megvonnak tőlem minden ellátást az önkormányzatnál...

Mit csináljak?



2015. szept. 4. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Ulo munkat kaptal ... mar ez is baj? :)
2015. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit csinalj? Tulorazz! :P
2015. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Saját érdekedben viseld el! Foglald el magad a saját dolgaiddal! Ha ez nem lehetséges - mert nem olvashatsz, nem számítógépezhetsz -, akkor foglald el magad a gondolataiddal! Vagy próbálj meg nem gondolni semmire! Mindenesetre ne szégyelld magad! Ez az egész nem a Te szégyened.
2015. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
ha meg csinálni kellene valamit akkor meg az lenne a baj,annak jobban örülnél ha utcán kellene szemetet szedned
2015. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Javítsd a statisztikát!


A közmunkának úgyis csak ez az egy értelme van és erre is találták ki.

2015. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos sok esetben ilyen. Amúgy nekik kellene munkát adni, csak inkább nem adnak, nehogy kiderüljön, hogy a közmunkás jobban ért hozzá, mint ők, magyarán féltik az állásukat. Régebben unatkoztam én is közalkalmazottak mellett, kérésre sem voltak hajlandók munkát adni, váltottam. Most olyan helyen vagyok, ahol csak közmunkások vagyunk az irodában, munkával itt sem vagyunk elhalmozva, azt is mindig közösen végezzük, ha kapunk, de lehet netezni és jó a társaság.
2015. szept. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%
és nem tudod megkérdezni magadtól, hogy mit segíthetsz?
2015. szept. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

visled türelemmel a sorsodat.

Én két közmunkást próbátam betanítani, de nem sikerült, a munkához is kell akarat.


Hidd el, azoknak is kínos, akik megszakadnak melletted, mert az érdemi munka a sok, amit el kell végezniük, nem a fénymásolás, amiben te is tudsz segíteni.


Lehet, hogy te máshogy látod, de az se biztos, hogy van elég ismereted, hogy átlásd a dolgokat.

2015. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem a te hibád, hanem a rendszeré, nem kell kínosan érezned magad. Ritka az a hely, ahol emberszámba vesznek és tényleges munkát adnak. Sok helyen nincs szükség plusz emberre, így nem csoda, hogy nem tudnak munkát adni. A másik meg hogy sok elvakult közalkalmazott alapból azt feltételezi, hogy akit odaültetnek x hónapra melléjük, nem akar dolgozni és a fénymásoláson kívül semmire sem alkalmas agy még arra sem, nem érdekli őket, hogy miért került az ember ebbe a helyzetbe, mit végzett, mit dolgozott előtte, vagy pedig féltik az állásukat azért nem vonnak be semmibe.
2015. szept. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

én a 18.39-es vagyok

Látom, jól lepontoztatok, hogy 2 hülyét kaptam magam mellé, egy csomó energiámat leszívták, én hülye azt hittem, hogy akarnak tanulni, meg dolgozni, űde erről szó sem volt. Azért túlóráztam egy csomót. hogy behozzam, amíg lelkileg próbáltam őket a gödörböl felhozni ...

2015. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!