Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha ingatlanvásárlással kapcsol...

Ha ingatlanvásárlással kapcsolatos jogi kérdésekkel kapcsolatban (pl. NAV) keresek ügyvédet akkor milyen szakterületű ügyvédet válasszak?

Figyelt kérdés
[link] ezen az oldalon nézelődtem, de fogalmam sincs, hogy milyen területen kellene nézelődnöm..
2015. szept. 11. 15:37
 1/3 EagleHUN ***** válasza:

Először nézz magad körbe, pl itt: [link]

És ha van amit nem értesz, menj el az ingyenes jogsegély szolgálatra. Ami Jogi segítségnyújtó szolgálat néven minden megyei és megyei jogú kormányhivatalban elérhető!

Ha ők sem tudnak tanácsot adni akkor javasolni fognak neked szakterületi ügyvédet aki tud segíteni! És lehet hogy kedvezményt is kapsz így!

2015. szept. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 angyalági válasza:

Kedves Kérdező!


Nekem most nem régen volt egy nagyon jó tapasztalatom egy ügyvéddel, mikor lakást vettem, ha szeretnéd, megadom az elérhetőségét.


Üdv:

Ági

2015. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ingatlanjogi szakjogászok vannak, de egyébként kb. minden ügyvéd csinál adásvételeket.

A NAV-os kérdésed meg, attól függően, hogy mire vonatkozik, lehet, hogy pénzügyi szakember területe, nem pedig ügyvédé.

2015. szept. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!