Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történik abban az esetben,...

Mi történik abban az esetben, hogyha a kalauznak nem a saját diákigazolványomat adom át?

Figyelt kérdés
60 km-re lakom az iskolámtól, és nemrég iratkoztam át esti tagozatra. Sajnos, még semmi hivatalos igazolást nem kaptam, a titkárnő szerint le kell adnom a saját diákigazolvány igénylésemet, és utána tudnak... de, ezt holnap intézném, de az iskolában kapnék csak, oda pedig vonattal el kéne jutnom. Van tanulóbérletem, de kérhetik, ettől függetlenül. Elkérhetem, és felhasználhatom egy utazás erejéig a testvérem - egyébként nappali - érvényes diákigazolványát? Mekkora a lebukás veszélye? Így is nagyon izgulok, és nem szívesen teszem, de teljes árat nem szeretném kifizetni, hiszen, megvan a jogviszonyom...

2015. szept. 17. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Közokirat hamisítás
2015. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem túl nagy, főleg ha zsúfolt vonaton utazol, legtöbb jegyvizsgáló csak egy pillantást vet a matricára vagy még annyit se, nem szokták tüzetesen átnézegetni.
2015. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BlackSword ***** válasza:
61%
Ha 26 év alatti vagy akkor péntek 10 óra és vasárnap 24 óra között igénybe veheted a 33%-os kedvezményt...
2015. szept. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!