Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » UPC médiabox garanciaérvénytel...

UPC médiabox garanciaérvénytelenítő matricája kettészakadt. Meddig állok a pácban?

Figyelt kérdés

Ki akartam porszívózni a mediaboxomat. Burkolat csavarait kiszedtem, s ahogy próbáltam lehúzni, hallok egy halk reccsenő hangot. A garancia-akármilyen matrica szakadt ketté a szemem láttára... Későn vettem észre a kis szutykot... :angry: :angry: Épp annyira mozdult meg a teteje hogy elszakadjon a matrica Egy milliméterrel sem jobban. Na mindegy... (A szerkentyűnek semmi baja, bár tudom hogy ez nem érdekel senkit)


És most támadt egy ötletem hogy felmondom a szerződést az UPC-vel, és más szolgáltató után nézek.


Kb meddig állok a pácban, ha "nyakig" alatt egy több-százezer forintos bírósági pénzbüntetést értek?



2015. szept. 19. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz érte több százeres pénzbüntetés, max kifizettetik veled. A mediabox piszkálása amúgy sincs hatással a csatornákra, szóval ne félj!
2015. szept. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hehh, köszi a jó hírt.


Amúgy mire számítsak, mit fognak szólni amikor látják hogy beteg a matrica? Márpedig észre fogják venni ha búcsút intek a UPC borsos havidíjainak.

Talán, ha látják benne a piszok-sok port, elhiszik hogy nem sikerült kibontani és kiporszívózni XD

2015. szept. 19. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy csak ugy lemondhatod az upc-t hogy meg a gari se jart le. Inkabb ezen aggodj :D
2015. szept. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hűségidőben vagy és más szolgáltatóra váltasz, több tízezer forintos kötbér megfizetésére köteleznek!
2015. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megeszem a kalapomat ha nem telt le a hűségidő... Öt éve van nálam az az egyébmelléknevekkelnemilletett szakadtmatricájú porzabáló gépezet.
2015. okt. 10. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!