Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ebből tényleg lehet jogi úti...

Ebből tényleg lehet jogi úti eljárás vagy mi?

Figyelt kérdés
Jofogáson hírdettem egy videókártyát. Aztán rám írt egy rendes ember, hogy elcserélem e a kártyát egy 320gb os wincsire. Mondtam neki igen, aztán írta hogy küldjem a címemet, merrt utalja postán, Leírtam neki, de írtam neki hogy hagyuk, postai úti cserébe nem nagyon bízok. Ere azt írta hogy oké, akkor jogi úton megbeszéljük, mert én át vertem őt vagymi. Állítólag feladta a wincsit, ha megérkezik a csomag, visszaküldöm, át ne veszem az tuti. Ebből lehet jogi úti cucc?

2015. szept. 24. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivan? Nem, ebből nem lehet semmi.

Ha kapnál egy csomagot (a vinyóval) akkor át se vedd, a posta visszaviszi.

2015. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most ezt nem értem. Elcserélted a videokártyát a hdd-re.

De cser nem történt sem pénzt nem utalt. Mivel verted át őt?

2015. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. VÁLASZOLÓ. ezt nem értem én se. az elején benne voltam a cserébe, mondtam is hogy oké, de aztán írtam neki, hogy nem akarok postai cserét...


1. válaszoló, írtam is a csávónak hogy nem fogom átvenni a csomagot.

2015. szept. 24. 14:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Írta hogy akkor 1 órán belül küldi a csomagot. Rá 2 percre vissza is írtam hogy hadjuk a cserét. Aztán írta rá 1 percre, hogy má feladta a csomagot, én is ajam fel, ha nem akkor jogi úton beszéljük meg, mert én átvertem... Ha jön a csomag, ha feladta egyáltalán, nem fogom átvenni.
2015. szept. 24. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
szeritnem itt nem nagyon kell tartanod attól, hogy jönne csomag...
2015. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor fel se adta
2015. szept. 24. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fog csomag jönni... :)


Berágott, hogy nem tudott bepalizni, és mondott valami "nagyot".

2015. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Értem. azt írta még tegnap este, hogy addig ő nem küldi a csomagot, még nem küldöm a szervényről a papírt.
2015. szept. 24. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!