Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogilag rekonstruálva arra...

Jogilag rekonstruálva arra amire nem emlékszem, mi a legrosszabb amire számíthatok?

Figyelt kérdés

Szóval a ma éjszaka picit bajosra sikerült. nem tom melyik oldalról kezdjem nagyon összetett a dolog :(

szoval a lényeg depressziós vagyok és pánik beteg antidepresszánsokat és nyugtatókat kapok, erre szoktam rendszeresen inni a mániás epizódokban. haverom aki fel szokott nézni hozzám rendszeresen heroin függő, ahol tudja belövi magát, így itt is. szögezzük le ez tőlem független, tehát én nem vagyok a dealere lebeszélni nem tudom róla. vagyis próbálkozok mindig, most is ez az utolsó lövése volt.. "utolsó".. szóval a lényeg hogy rendszeresen előfordul hogy a gyógyszerekre iváskor random időpontokban összezuhanok és elkezdek álmodni és nem nagyon tudom eldönteni néha hogy ez valóban megtörtént vagy aludtam.. általában az álom túl bizar ahhoz hogy józanul végiggondolva rájöjjek hogy álom volt. de most máshogy volt. haverom egy használt autóval érkezett (az iratai nincsenek teljesen rendben), majd szokás szerint belőtte magát, én söröztem mellette meg ilyesmik néztem a filmet mikor azt láttam hogy a megszokottnál több ideje fekszik ájultan a földön. mivel ez az "utolsó" lövése volt biztos voltam benne hogy most utoljára még "kiélvezi a dolgot maximálisan". tehát attól féltem hogy túllőtte magát mert 2 órája semmire sem reagált. a kórház 300 méterre van innen úgy éreztem felesleges mentőt hívnom másik haverommal lecipeltük az autójáig majd beszáltam és elkezdtem gurulni lassan a kórház felé. (nincs jogosítványom de nagyjából tudok vezetni hajnal volt egyetlen autó sem volt ezen a 300 méteres útszakaszon) vagyis majdnem egyetlen autó sem volt mivel valahonnan felbukkant egy rendőr :( elkezdtek engem igazoltatni de én mondtam nekik hogy hatalmas nagy baj van itt lakok a szomszédban és a haveromat akarom kórházba juttatni minél hamarabb mert nincs az eszméleténél. nem tértem ki rá hogy miért nincs. a rendőrök betuszkolták az autójuk hátsó ülésére, az egyik rendőr elindult vele szirénázva a kórház felé a másik meg ott maradt velem a használt autóval.

szóval a kérdésem, őszinte leszek tippem sincs hogy most csak az agyam játszott velem a gyógyszerek miatt és nem tudom megkülönböztetni az álmot a valóságtól, vagy tényleg megtörtént :(

tények: haverom tegnap belőtte magát, másik haverom "füvezett" én meg a gyógyszereimre ittam közben.

másik tény: a bejárati ajtó előtt ébredtem a földön, egyik haverom sincs itt, a ház elől eltűnt a haverom használt autója

a kérdésem az lenne hogy ha ez valóban megtörtént és nem csak álmodtam akkor nem vettek volna őrizetbe a rendőrök? vagy ha reális hogy ezek után itthon ébredek akkor mi a legrosszabb amire számíthatok? ittas vezetés? jogosítvány nélkül? olyan autóval aminek hamisak a papírjai..? egy beherkázott emberrel a hátsó ülésen? ugye ezt csak álom volt? kizárt hogy nem tartottak volna bent.. meg meg miért nem emlékszem hogy hogy jutottam haza? ha jogilag végig gondoljuk akkor valószínűleg ez csak álmo volt ugye? mit kéne most tennem? adjam fel magam a rendőrségen? most elég tanácstalan vagyok :(


2015. szept. 30. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Most is szét vagy hullva...

A társadalom legalja...

2015. szept. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a pszichiáteremnek ha elmondom akkor ő nem jelenthet fel ugye? valami kötelező titoktartás vag yilyesmi van nem?
2015. szept. 30. 06:57
 3/9 A kérdező kommentje:
ha csak a szokásos legalja vagyok akkor nyugodtan lefekszek alszok
2015. szept. 30. 07:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a félkegyelmű barátaidat, hogy szerintük mi történt. Előrébb leszel, inkább mint, hogy kattogj rajta.

Igen, az vagy, mert nem akarsz kilábalni ebből, élvezed a helyzetet. Ahelyett, hogy elvonóra mennél, még iszol is rá, meg ilyen drogos tetvekkel barátkozol.

2015. szept. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem lehet őket elérni :( ha elérném őket telefonon akkor eszembe sem jutot volna fórumon kérdezni hogy mi van az egyik haveromnak itt van a telefonja meg a cuccai a másik haverom meg ki van kapcsolva (mindkettő megszokott)
2015. szept. 30. 07:07
 6/9 A kérdező kommentje:
ha elmegyek ilyenek után ma elvonoba megyek akkor az javító tényező? vagy ez jogilag hogy van? az elvonón se jelenthetnek fel nem? ezeknek titoktartásuk van nem? ha kiderül hogy megtörtént és elvono akkor ez enyhítés nem?
2015. szept. 30. 07:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért aggódsz? Ha sittre kerülnél akkor abbahagynád a drogozást, még talán jó is lenne. Ott nem ihatnál gyógyszerre.
2015. szept. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ms nem tumo:
2015. szept. 30. 07:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, jó feküdj le inkább aludni...
2015. szept. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!