Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Megteheti egy kollégium...

VivienXI20185 kérdése:

Megteheti egy kollégium igazgató, hogy egy "gyereket" sem enged ki az épületből, csak a 18 éven felülieket és őket is csak óránként negyed órára cigizni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és persze nem akarok egész nap a négy fal között ülni. Miután vége a szilenciumnak mindenki kivonul beszélgetni és zenét hallgatni na meg a szerelmeseink csak ott ölelkezhetnek vagy csókolhatják meg egymást. Nem vagyunk se madarak se hörcsögök szabadság kell nekünk, de most valamiét megbolondult a kollégium igazgató nő és még ezt a pici szabadságot és magán szférát is elveszi tőlünk. a 18 éven felüliek csak óránként negyed órára mehetnek ki dohányozni, miközben mi még az ajtó elé se mehetünk beszélgetni, vagy hát persze egy kollégiumban vannak kiskorúak (15-17 év) is akik dohányoznak hát nem tehetik meg ez alatt a negyed óra alatt. Engem nagyon zavar mivel nem szeretek bent ülni és mint minden 17 évesnek nekem is vannak kevésbé szimpatikus emberek hát nem szeretném őket nézegetni. Köszönök minden segítő választ!

2015. okt. 1. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Te jó ég. Ti kollégiumban vagytok vagy zárdában, esetleg nevelő otthonban?

Mi az, hogy nem mehettek ki? Hány órakor nem mehettek ki?

2015. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig ugy volt hogy kint lehettunk negyed 10-ig szilencium vegetol. De mostmar akkorse mehetunk. A szilencium 16:00-kor kezdodik es 18:45-kor van vege.
2015. okt. 1. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kollégiumban házirend van, amit az igazgató jóváhagyott. Mivel ő a felelős azokért a "gyerekekért", akiket a szülők rábíztak, természetesen megteheti, hogy szabályozza a napirendet.
2015. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Megteheti, ahogyan te is megteheted, hogy másik kollégiumba jelentkezel. Ezért jó ez a rendszer.
2015. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Annak is biztos megvolt az oka, hogy ezt az intézkedést meghozta. De gondolom suli után 16 óráig szabad a pálya, amíg a koliba visszaértek. Megteheti persze. Egyszemélyben felel minden egyes gyerekért. Ha valakinek valami baja lesz kint, vagy valami hülyeséget csinál, akkor is ő felel, pedig ott sincs.
2015. okt. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ha jól tudom ehhez házirendbe kéne iktatni meg igazgatói engedély is kéne viszont sehova nincs leirva ez csak egy hirtelen ötlet volt amin mindenki meglepődött mert eddig működött az a rendszer hogy kimegyünk az udvarra.
2015. okt. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!