Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Barátnőmnek az anyja megteheti...

Barátnőmnek az anyja megteheti hogy nem adja oda az adó és tajkártyáját barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Barátnőm 17 évees és hivatalos eu kártyához kellene pl a tajkártya, de nem hajlandó oda adni.
2015. okt. 2. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

De nyilván nem akar neki eu kártyát, azaz, hogy elutazzon és azt így akarja megakadályozni. Azt viszont megteheti

2015. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De emellett azt mondja hogy kiengedi, sőt az ő ötlete volt, folyton azt mondja hogy jöhet meg igen, csak épp a kártyáér ment el hozzá barátnőm (aki nem mellesleg az apjánál lakik, az anyjától külön) az anyja tudta hogy azért megy, persze odaadja mondta. azt mikor ott voltam meg mikor kérték tőle, mintha meg sem hallaná mondta tovább a magáét.
2015. okt. 2. 16:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Ott volt* nem tudom miért voltam-ot írtam :D
2015. okt. 2. 16:54
 4/4 anonim válasza:
Hivatalosan nem,de ha a barátnődnek van esze kicselezi,jelenti,hogy elvesztette őket és igényel másikat,de nem otthonra,hanem a pl. a te címedre kérve kézbesítést. Ennyi. Utána mehet a csaj Dubajozni.
2015. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!