Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szép napot mindenkinek. A...

Kornelkoko kérdése:

Szép napot mindenkinek. A kérdésem a következő. Mit tehetek ha ártatlanul elítéltek első fokon, majd a másodfok helyben hagyott egy olyan büncselekmény miatt amit nem követtem el?

Figyelt kérdés
Mit tehetek????

2015. okt. 2. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Fölviheted a Kúria elé.
2015. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak akkor ha jogsértés történt nem??És a másodfok szerint nem történt
2015. okt. 2. 20:05
 3/10 A kérdező kommentje:
És köszönöm a választ
2015. okt. 2. 20:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz csinálni, hogy felhajtasz egy bizonyítékot, ami 100%-ig igazolja, hogy nem te tetted meg. Ellenkező esetben... így jártál.
2015. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit mond az ügyvéded?
2015. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy a bíró az atyaúristen.és ő se érti az egészet .mért ítéltek el felháborítja ,meg kell egy bizonyíték per újra felvételhez hogy nem én voltam
2015. okt. 3. 08:18
 7/10 A kérdező kommentje:
evvel csak az A BAJ HOGY MÉRT NEKEM KELL BEBIZONYÍTANI AZ ÁRTATLANSÁGOM,ÉS NEM NEKIK A BŰNÖSSÉGEM?OTHON VAGYOK ESTE ÉS ELVISZ A RENDŐRSÉG A GYEREKEIMTŐL MERT 10 PERCE TÖRTÉNT 1 BÜNCSELEKMÉNY ÉS ÉN VOLTAM,ENNYI.FELFEGYVERKEZVE ELKÖVETETT KÖZÖSSÉG ELLENI ERŐSZAK
2015. okt. 3. 08:22
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7/7 Időpont ma 08:22


Kétszer már bebizonyították a bűnösséged, első és másodfokon. Most komolyan olvassuk ki a kisujjunkból a több tízoldalas perjegyzőkönyvet? Fordulj ügyvédhez.

2015. okt. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugggyan, engem is siman eliteltek rongalasert meg garazdasagert, ugy, hogy az ipse egy szerviz arajanlatot mutatott be a birosagnak, ami 2 honappal azutani datumu, miutan megtortent, hogy behorpasztottam a kocsijat allitolag. Se karszakertoi jelentes, se semmi. Aszonta az ugyved, hogy nem is erdemes fellebbezni. Megiteltek neki vmi 100 valahanyezret, meg 40 ezer bunugyi koltseget. Ilyen az (i)gazsagszolgaltatas....
2015. nov. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Válts ügyvédet, és próbáld meg perújrafelvétellel.
2015. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!