Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehet elérni hogy...

Hogyan lehet elérni hogy szüntesék meg a lakhelyelhagyási tilalmat?

Figyelt kérdés
Nevetséges picit hogy miért van lakhely elhagyásim 2013ban telefonos zaklatás miadt indult ellenem eljarás fks ügy 2014ben az ügy iratok szerint keresgetett a rendörség de olyan helyeken ahol nem laktam nem volt lacímem sem soha azokon a címeken pár települést azt sem tudtam hogy hol van. De azon a címen ahol a rokonom lakik es 18éven keresztül álandó lakcím volt ott nem kerestek levelet sem küldtek oda. 2015ben keztek el ott keresni ez után be mentem a helyi rendörörsre ez után jöt az őrizet majd ennek a tilalomnak az el rendelése es hogy hetente egyszer jelentkezni kell a rendörségen.Ez után az első fokú biráság még fent tartja ezt ügy döntésig . Már eltelt kb 2honap rendesen le jelentkeztem stb. Nem volt gond. De így nem tudom tartani a kapcsolatot apámal. Iskolai ügyrket nem tudok intézni . Orvoshoz nem tudok menni mert akármi bajom van csak a szomszéd településen van rá lehetőség. Temetőbe nem tudok el menni ahol a nagy papám es a testvérem nyugszik . pszichiáterhez járok hozzá is csak engedélyel tudok menni . Az ügyvéd most akit megbiztam az is tőlem 200km.

#bíróság #BTK #kényszerintézkedés #lakhelyelhagyásitilalom
2015. okt. 3. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Borzalmas, amikor valaki elkövet valami jogsértést, aztán viselnie kell a következményeit...
2015. okt. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Max. azt kérheted, hogy börtönbe kelljen inkább vonulnod. :)
2015. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és esetleg nem 200 km-re lévő ügyvédet kellett volna megbízni... nagy eszű.
2015. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lakhelyelhagyási tilalmat nem rendelnek el azért, mert nem találnak meg a hatóságok a lakcímen!:)

Amúgy van egy végzésed, ami arról szól, hogy lakhelyelhagyási tilalmad van, abban tökéletesen meg van indokolva, hogy miért van ilyen kényszerintézkedés ellened! Na, az az igazi oka, nem az, amit te leírtál.

Amúgy kérvényezheted az elrendelő bíróságnál ennek megszüntetését, de nem valószínű, hogy meg fogják szüntetni.:)

2015. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ill. az ügyészségnél kérvényezheted, és da igen, láttam már rá példát, hogy kellően alátámaszatott esetekben elálltak a hülyeségüktől. azt meg sajnos meg kell szoknod h magyaro így működik ... tök mindegy, elkövetsz-e vmit, az is mindegy, h csak egy sor jogsértésen keresztül tudnak bármit kezdeni ellened, ha egyszer ráültettek a futószalagra, akkor elég sikeresen ítélnek el akár olyanért is, amihez semmi közöd.

írd le kb ezeket az indokokat és hogy az elkövetett cselekmény nem indokolja szted a lakhelyelhagyási tilalmat, valamint h teljesen felborítja az életedet, aztán hátha .. egy próbát megér

2015. okt. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!