Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A magyar légtérvédelmi szabály...

A magyar légtérvédelmi szabályozás megengedi, hogy én légpuskával az UFO-ra lőjjek, ha észlelek egyet az égen?

Figyelt kérdés

A magyar embernek kötelessége a haza védelme is, alkotmányban van rögzítve.

Ez kiegészül a légtérvédelem és egyéb repülésjogi törvényekkel.

Így ha én meglátok egy UFO-t, hogy a közelben leszállni akarna, vagy repül, és nem lehet beazonosítani hogy utasszállító lenne, akkor a légpuskával célba vehetem?

Mert ugye értesíteni a hatóságot lehet nem lenne idő.



#légtérmegsértés
2015. okt. 11. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Benne van az alkotmányban hogy bármilyen UFÓ-ra köteles minden állampolgár légpuskával lőni. Ellenkező esetben többrendbeli dutyira ítélik azonnaliban.
2015. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Légpuskával nyugodtan! :-)))


komolyabban: nem lőhetsz légi járműre semmivel sem.

2015. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az ufora legpuskaval lovoldozes egyelore meg a magyar legtervedelmi szabalyozas nem elenorzott terulete ;) de azert gondold meg, okos dolog e a kozeledbe szaladgálo idegeneket felidegesiteni :)
2015. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel az "UFO" azonosítatlan repülő tárgyat jelent, vagyis nem tudod, hogy mi az, így simán lehet egy emberek vezette repülőgép is, amit nem olyan szerencsés lövöldözni.
2015. okt. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 M@teee válasza:
Légpuskával ember által készített repülő cuccokba se tudsz kárt tenni, ha ne adj isten földönkívüli eredtetű még annyira se.Az UFO meg azonosítatlan repülő tárgy (unidentified flying object)
2015. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hahahaha

30 méterről 28 lövésembe került, hogy átlőjek egy régi üveget, és ott ráadásul egy helyre lőttem őket, ami egy mozgó tárgynál igen nehéz lenne

2015. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Najó de te qrva béna vagy.
2015. okt. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 6/6 Időpont ma 13:31


Amilyen buták a földönkívüliek :-D Nem láttak őket a jelekben? Jönnek elfoglalni egy bolygót, aminek túlnyomó többsége víz, úgy, hogy a víz elpusztítja őket. :-D

Lehet a valóságban meg az oxigénre, vagy a nitrogénre allergiásak, és így jönnének ide.

2015. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Így ha én meglátok egy UFO-t, hogy a közelben leszállni akarna, vagy repül, és nem lehet beazonosítani hogy utasszállító lenne, akkor a légpuskával célba vehetem?"


Célba veheted, de lőni nem lőhetsz rá. Most képzeld el, ha az összes félvaksi kisnyugdíjas hozzáfogna légpuskával durrogtatni mindenre, amit az égen lát (vagy látni vél) és nem ismeri fel...

2015. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Csiß ***** válasza:
100%

Jó lenne,ha nem robbantanál ki bolygóközi háborút a légpuskáddal!


Egyébként az ország védelme nem arról szól,hogy lelövünk mindent amit nem tudunk azonosítani.

2015. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!