Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon miért takargatj...

Magyarországon miért takargatják a bűnelkövetőket, legyen az személy vagy rothadt élelmiszerekkel operáló gyártó cég?

Figyelt kérdés
A külföldi elkövetők mugshotjai azonnal fenn vannak a neten, a cégek névvel szerepelnek a rejtett kamerás leleplező műsorokban. Nálunk meg úgy kell kinyomozni ki gyártja a veszélyes mérgező szaloncukrot, sajtot egyebet. Miért van ez?

2015. okt. 30. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Mert fidesz kormány van, a bűnözés kormánya.
2015. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Mert liberális diktatúra van, ahol a bűnözőknek mindenhez joguk van.
2015. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Jó hírnév megsértése miatt komoly összegre perelhet az adott cég, ha kiderül, hogy közvetlenül nem okolható az adott eset miatt, és/vagy még nem született hatályos, elmarasztaló ítélet az ügyben (mire lezajlik, már senkit se érdekel ez az egész). Így a média inkább nem vállal kockázatot.

És ez politológiai ideológiától, országtól független.

2015. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Azért kispajtás mert úgy mint Horthy idejében a gazdagoknak MINDENT szabad míg a szegényeknek SEMMIT! Ne félj Jani bácsi idejében ilyen dolgok nem történtek meg!
2015. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

'Azért kispajtás mert úgy mint Horthy idejében a gazdagoknak MINDENT szabad míg a szegényeknek SEMMIT! Ne félj Jani bácsi idejében ilyen dolgok nem történtek meg!'


Tudtam én, h Lenin-gyerek nem hagyna ki 1 lehetőséget sem agitációs beszéde számára :D

2015. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De éppen az a lényeg, hogy máshol nem titkolóznak, pl Amerikában a kártérítési perek hazájában készül egy ilyen műsor a csaló olajcserélő szervízhálózatról:

https://www.youtube.com/watch?v=-avpx8UTakI


Anglia tolvaj sztori fényképpel:

[link]

2015. okt. 30. 18:07
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom, az ártatlanság vélelme miatt, de nehogy már én sajnálgassam azt, aki törvényt sért! Nonszensz. Szerintem jogunk van tudni, hogy ki veszélyeztet minket, az élelmiszerek esetében például nagy tömegeket is érinthet.
2015. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, megkárosítanak, veszélyeztetnek mégis eltitkolják előlünk, mi meg esszük tovább a xart, adjuk a gyerekeink szájába mikor már lehet tudni, hogy a termék veszélyes.
2015. okt. 30. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:

"Tudtam én, h Lenin-gyerek nem hagyna ki 1 lehetőséget sem agitációs beszéde számára :D"


Ki a fenét érdekli, hogy mit tudsz, robogó?

2015. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

'Ki a fenét érdekli, hogy mit tudsz, robogó?'


Csupán nincs ínyemre, ha egy kőkomcsi/troll bepofátlankodik oda, ahol semmi keresnivalója...

2015. okt. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!