Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kimegyek 90 napra vízummal...

Ha kimegyek 90 napra vízummal az Amerikai Egyesült Államokba, s feleségül veszek egy nőt akkor mennyi idő után kapok zöldkártyát?

Figyelt kérdés

Valamint miután megkaptam, mennyi időn belül leszek tényleges állampolgár, s milyen egyéb dolgok kellenek ehhez (például hány év munkaviszony) ?


Köszi!



2015. nov. 18. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Haha. Szerinted így megy? Pont ezért az ilyen házasságok miatt eléggé mélyreható vizsgálatot csinálnak. Még pedig ha úgy látják hogy a házasság csak e célból történt hogy ott maradhass, kiutasítanak mint a pinty.
2015. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem szerintem nem így megy, de 90 nap alatt sok minden történhet, s simán megtalálhatom életem párját... Nem gondoltam olyanra, hogy kihasználok valakit, esetleg fizetek neki, hogy segítsen. Egyébként van olyan távoli ismerősöm, aki férjhez ment amerikában és miután megkapta a zöldkártyát (asszem neki két év volt, de már régebbi a sztori) szinte rögtön vált (mert amúgy a férje drogos volt, meg verte, de elviselte a zöld kártyáig), de nem indítottak semmilyen eljárást, vizsgálatot.

Persze ezt nem közvetlenül attól az ismerőstől hallottam, tehát legenda, pletyka is lehet.

2015. nov. 18. 22:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Am köszi a választ! :)
2015. nov. 18. 22:51
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Mielott ezt tenned, nezz utana a kovetkezoknek :


Marriage fraud ( U.S. Immigration and Customs Enforcement ICE )


Immigration fraud


Penalties for immigration fraud


Cheers :)

2015. nov. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%

1.Ne ezen az oldalon kérdezd, itt egy 3 nyelven beszélő orvosnak is megmagyarázzák, hogy semmi esélye kijutni.

Erre szokták azt mondani, hogy mindenki magából indul ki.


Egyébként csajom unokatesója ezen van, sikerült neki.

Pedig pár éve állt rá, de ő elég sokat volt kint, tehát kiment dolgozni, totál feketén, hazajött, elvolt a pénzből, amit a 3 hónap alatt keresett, aztán ment vissza.

2015. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

"de ő elég sokat volt kint, tehát kiment dolgozni, totál feketén, hazajött, elvolt a pénzből, amit a 3 hónap alatt keresett, aztán ment vissza."

Nem hianyzott neki Kiskundorozsma amig kint volt ?

2015. nov. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért hiányzott volna?

Leszarta, tudta mit akar meg voltak kint rokonok.

Kint napi 110 dollárt keresett, ami nem rossz, ha nem adózol meg nem fizetsz a szállásért, meg nem 20 napot dolgozott, tehát a 3 hónapot kb végignyomta, mert itthon tudta majd úgy is lazít.

Annyi pénzből meg lehet.

2015. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Engem nem a pénz érdekel...
2015. nov. 19. 00:44
 9/11 A kérdező kommentje:
4es, köszi!
2015. nov. 19. 00:45
 10/11 anonim válasza:
6 válaszoló, és mit dolgozott amennyiért ilyen sokat fizettek?
2015. nov. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!