Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha kőkemény bizonyítékaim...

Ha kőkemény bizonyítékaim vannak egy elég magas rangú bíró bűncselekményeire, vajon lehet abból egyáltalán ügy vagy előbb ásnak el az alföldi tanyavilágban valahol?

Figyelt kérdés

Az nem kérdéses, hogy a rendőrség eltussolja és nincs itt semmi kuss legyen a parasztnak, de ha a nyilvánosság elé tárom, vajon túlélem, vagy "baleset fog érni"?


Mit gondol erről egy olyan ember, aki azért benne van a mai magyar viszonyokban?


TERMÉSZETESEN A FENTIEK csupán A KÉPZELET SZÜLEMÉNYE, ILYEN MAGYARORSZÁGON NEM KÉPZELHETŐ EL, CSUPÁN ELVIEKBEN ÉRDEKELNE A KÉRDÉS!!!!!!


2015. nov. 25. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

A nyilvánosság azért eléggé megvédene, szóval szerintem nem lenne baj ebből. Persze az emberek biztos kapnak ilyenkor fenyegető leveleket, de sosem történt még semmi (tudtommal). Pl. ott van a nav botrányos férfi.


Amúgy is eléggé mártírhalál lenne, ha az ügy nyilvánosság elé dobása után elföldelnék azt a valakit.

2015. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el:

[link]

2015. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs neked annyi pénzed, hogy bebizonyítsd, hogy az a "kőkemény bizonyíték" valódi és nem holmi koholmány!
2015. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyészség dönti el, hogy milyen ügyben indítanak nyomozást, és milyen ügyben nem. Az ügyészség a Fideszé. Ha a Fidesz nem akarja, hogy feltárd az ügyet, akkor azt mondja az ügyészség, hogy nem látnak okot a nyomozás indítására, és elutasítják a feljelentésedet. Ha nem gond nekik, akkor fognak látni okot, és már indul is az ügy.
2015. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3

Az a szép és egyben rossz is, hogy ha a nyilvánosság elé tárja az ember, akkor már nem kell semmit sem bizonyítania.

És most nem a bíróságról beszéltem, hanem az emberek széles tömegéről. Ha név nélkül tudna teregetni, akkor meg félnie sem kell az elsőtől.

2015. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne a rendőrséget,hanem a sajtót és az ügyészséget értesítsd,de TITOKBAN!
2015. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én anonim módon (hogy semmiképpen ne legyen hozzám, mint forráshoz köthető maga a kipakolás de az egyes doksik sem) kipakolnám a net minden felületére. Nyílt sisakkal eszembe nem jutna ebbe beleszaladni. Mert ahogy a 4-es írja, ha a bíró benne van a pikszisben, akkor megvédi a rendszer, de te belerokkansz. De ha a te ügyed, akkor nyilván te is képbe kerülnél azonnal.
2015. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

persze, az nem kérdés h én képbe kerülök-e, én már elhordtam mindennek még az elnöknek is, de eddig eredménytelenül, de feltehetően azért vannak ilyen nyugalomban, mert azt nem tudják, hogy nem csak össze-vissza hebegek, hanem minden egyes állítást tudok bizonyítani.

az érdekelne, hogy mennyire szervezett az állami maffia ilyen értelemben, hogy pl egy nyilvánosság elé való kipakolás automatikusan jelentené az eltüntetésemet (akár szó szerint akár egy kreált bcs alapján) vagy megelégednének azzal, hogy nem hajlandók eljárást indítani ellene és kész?

2015. nov. 26. 00:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Eltüntetni nem fognak, de ha elég komolynak találják az ügyet, ráduszítják a NAV-ot, nyilvános lejáratókampányt indíthatnak ellened, feljelentgetnek, és egyéb módon kényelmetlenné teszik az életed, amíg el nem kussoltatnak.
2015. nov. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sztem ennél jóval durvábbra is képesebbek, de hát oké, meglátjuk.
2015. nov. 26. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!