Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lakcímváltozás bejelentéséhez...

Lakcímváltozás bejelentéséhez szükséges a tulajdonostársak hozzájárulása?

Figyelt kérdés

Tulajdoni lapot viszek magammal az ügyintézéshez, viszont csak 1/4 részben az én tulajdonom a ház.

Kérhetik a Kormányablaknál, hogy mutassak valamilyen papírt a három testvérem aláírásával?



2015. nov. 30. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mivel az az 1/4 rész a tiéd!
2015. nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tulajdonos vagy - akár csak részben is -, akkor nem.
2015. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ahogy előttem írták. Ettől függetlenül készülj fel rá, hogy esetleg akadékoskodnak.

Kormányablaka válogatja.

Nekem volt már ezért hangos szóváltásom is egy ilyen intézményben... :-/

2015. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sajnos nem minden esetben elég. Városra, kerületre változó ez a dolog. Pont úgy jártam, hogy okmányirodából visszafordítottak, mert feleségemmel közös tulajdonú lakásba szerettem volna bejelenteni magam. Alá kell írni egymásnak keresztben a szállás adónál. Agyrém baromság: Bp. 15. kerület. Azóta se jelentettem be magam...
2016. febr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na igen, mondjuk a következetesség... Akkor úgy mondom, hogy ELVILEG nem kéne...
2016. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!