Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi a véleményetek Jeddi Árpád...

Mi a véleményetek Jeddi Árpád feljelentéséről? És úgy általánosan az esetről?

Figyelt kérdés

Olyan elrettentő hogy ott sétálnak azok az emberek az autópálya közepén, rongálják a teherautókat (a háború elöl menekülő szegény árvácskák). És egyes emberek most is Jeddi Árpád erkölcsét emelik ki a videóból. Nem kérdéses hogy az az ember agresszívan viselkedett. De magamba nézve, én se biztos hogy uralkodni tudnék magamon, elfognának az indulatok. Persze, az az ember se egy észlény, de nem születhet mindenki annak.



De összefoglalva a véleményemet: Olyan emberek akik Európába jönnek, hogy menedéket kapjanak ELFOGATHATATLAN ez a magatartás. Hány törvényt szegtek meg? Szabad az autópályán akadályozni gyalogosoknak a forgalmat? Szabad rongálni a járműveket? Ők ezt megtehetik? Nem éppen ők azok akiknek megkellene húzniuk magukat? MILLIÁRDOS ÖSSZEGEKET KÖLTÜNK RÁJUK, VÁLLALJUK A VELÜK JÁRÓ TERROR FENYEGETÉST, MEGCÉDJÜK ŐKET A HÁBORÚTÓL, ÉS ERRE ILYEN MAGATARTÁST TANUSÍTANAK? Én hasonló esetben úgy szégyellném magam, hogy mit vállalnak értem azért hogy biztonságba legyek, nemhogy kimennék TERRORBA tartani azokat akik ezt vállalták értem.



És nekem az egészben az a fura hogy olyan ember van akinek nem ez a POFÁTLAN magatartás tűnik fel, hanem csak az agresszív kamionsofőr. Ennyire hogy lehet a végletekben gondolkodni?



2015. nov. 30. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Lesújtó a véleményem. Most írtam ki én is kérdést, kamionos vagyok. Mi a dolgozó osztályt tagjai vagyunk, a kolléga reakciója vitatható, de közölhetné valaki:


Ki véd meg minket? Mit kellene tennünk? Mi a megoldás? Miért nem áll ki az állítólagos értelmiség, a jogvédők, mellettünk, teljes jogú EU és magyar állampolgárok mellett, akik a munkájukat végzik?

2015. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Ez olyan, mint a fagyállós gazda esete. Lopták a borát, hiába tett feljelentést, a rendőrök a kisujjukat se mozdították. Ezért tett bele mérget, mert nem gondolta volna, hogy a tolvaj másokat is megkínál a lopott borból.

A magyar kamionos simán elüthette volna őket és akkor mehet a börtönbe, a migránsokat senki nem büntetné meg, mert zavarták a forgalmat.


Ez előtt a videó elterjedése előtt is voltak problémáik a kamionosoknak a bevándorlókkal Calais-nál. Hallottam olyan sztorit, hogy egy kamionos nem tudta, hogy a migránsok beszálltak a járműbe, mivel a visszapillantó tükörből ez nem látszik. Csak a határnál tudta meg, hogy mi történt és ŐT büntették meg, nem a migránsokat!

2015. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Meg is érdemli, remélem egy életre ugrik a jogosítványa. Egy ilyen agresszív állat csak ne vezessen az utakon.
2015. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Jeddi Árpád vajon le tudná győzni Szitt Jóskát egy fénykardpárbajban?
2015. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Reméljük lecsukják és megyünk majd kiszabadítani őt.
2015. nov. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy manapság az lesz a bűnbak aki védené a sajátját (vagy a cége tulajdonát ahol dolgozik).


Így működik ez ejrópában, meg itthon is manapság.

2015. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát, egyesek szerint még mindig normális dolog az autópálya közepén az autókat hajigálni, széttörni a visszapillantó tükrét, veszélyeztetni a saját és a sofőr életét is stb. stb.


Akiknek ez nem tűnik fel, csak az hogy Árpi csúnyán beszél, azok tényleg TELJESEN elme roggyantak.

2015. dec. 1. 07:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen világos, mégis ki ellet tett feljelentést és mit akar elérni?
2015. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valami fideszes genya tett feljelentést.
2015. dec. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!