Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Valóban változott a cafetéria?

Valóban változott a cafetéria?

Figyelt kérdés

Eddig 30 napos helyi járatos bérletet igényeltem cafetériára.

Felhívott a munkáltatóm, hogy január elsejétől megváltozott a dolog, csak hónap elején megvett havi bérletet lehet kérni.

A kérdésem az, hogy ez törvényileg változott meg, vagy csak nekik egyszerűbb a hónap elején megvett bérletet elszámolniuk, és lustaságból akarnak rákényszeríteni, hogy áttérjek a 30 napos bérletről a havi bérletre.

Nem hinném, hogy törvényileg ne lenne mindegy hogy én mondjuk 15.-én veszek-e egy 30 napos bérlete, vagy 2.-án egy havi bérletet. Árban, időtartalomban ugyanannyi mind a kettő bérlet, csak a 30 naposat a hónap bármelyik napján megvehetem.



2015. dec. 26. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Az adott hónap bérszámfejtésében kell elszámolni.

Tehát ha 15-én veszel, és 6-án van bérszámfejtés, akkor nem kerül bele.

Szóval ez elég sok bonyodalmat szül. Főleg, hogyha még váltogatod is, hogy egyik hónapban 2-án, másikban 15-én, stb.

De ha térítik, akkor gondolom, minden hónapban veszel bérletet. Miért nem tudod megvenni mindig hónap elején?

2016. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!