Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek olyan termék...

Mit tehetek olyan termék esetében, mely a "vállalt" kötelességeit nem teljesítette? (nem prostituált)

Figyelt kérdés
Vettem egy gamepad-ot a Tescoban, ami elvileg kompatibilis Windows 7-tel. Na most a Fifa 16 nevezetű játékkal egyáltalán nem kompatibilis, használhatatlan tárgy. Ha visszaviszem, visszakapom az árát? Van rá garancia is, de az szerintem ebben az esetben nem számít.

2015. dec. 31. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Driver fent van rendesen?
2015. dec. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy meg fogja hatni őket, hogy nem megy Fifa '16 alatt.
2015. dec. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Abban az esetben igen, ha benne van a leírásba, hogy kompatibilis a játékkal más esetben esélytelen.
2015. dec. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Igen, adtak hozzá telepítő lemezt is, felraktam.


#3 Név szerint nem említik a játékot.


Bár ennyi erővel azért ráírhatták volna, hogy a seggembe feldughatom, végülis a borítására figyeltek, egész kellemes, ha már a bele egy raklap sz.rt sem ért.



Köszönöm a válaszokat.

2015. dec. 31. 03:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben máshol működik a kontroller, esélytelen. Másképp 3 napon belül visszaviheted.


Ők csak azt vállalták, hogy a Windows 7-tel kompatibilis. A játékok már más kérdéskör.

2015. dec. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Visszaviheted, és vissza is adják az árát. Ha nem így lenne, kérj fogyasztóvédelmi vizsgálatot (a kompatibilitásra vonatkozóan)!
2015. dec. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tesco-nál lehetséges. Nekem egyszer visszaadták egy fülhallgató árát (3200-Ft), mert szerintem(!) túl halk volt.

Azt írták a jegyzőkönyvbe:"Minőségi kifogás".


Egyszer meg -bár igaz, az jóval kisebb tétel volt- egy üveg üdítőm tűnt el valahogy a pénztárnál fizetéskor. A vevőszolgálaton jeleztem a problémát, adtak egy másikat. Pedig nem az ő hibájuk, hogy elhagyom a vásárolt árut...

2015. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!