Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nem értem a védett állat...

Nem értem a védett állat koncepciót, meg, hogy tilos valamilyen állatot háziállatként tartani, levadászni?

Figyelt kérdés

Nem fér a fejembe, pl. ha én rókát akarok tartani, akkor ne legyen már hogy befogok egyet és engem feljelentenek. Az a róka idevándorolhatott a szlovákiából is, vagy a holló iderepülhetett észekabbról is. A dunában lévő hal is származhat külföldi országban lévő folyószakaszról ami beúszott ide.


Én nem foghatok be rókát, de mások befoghatnak. USAba tarthatnak fegyvert itthon nem. Nem tetszik hogy megmondják mit csinálhatok és mit nem. Ez nem demokrácia!!


2015. dec. 31. 21:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki kell vágni a diktátor fideszt az országból.
2015. dec. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha pl. itthon a róka védett állat, de angliában nem. Es engem megbírságolnak érte, fellebbezhetek-e az europai bizottságnál vagy valahol? Nyilávn magyarországon magyar törvények ellen esélyem nincs.
2015. dec. 31. 21:52
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

"Nem tetszik hogy megmondják mit csinálhatok és mit nem. Ez nem demokrácia!!"

Ha nem mondják meg, az meg anarchia lenne, az mennyivel jobb?

2015. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

"az mennyivel jobb?"


Sokkal.

2015. dec. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Szóval akkor ha én szét akarom verni a fejed, mert rókat tartasz fogságban, akkor támogatnád, hogy megtegyem?
2015. dec. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kis anarchista :))

Bárhova mész a világon, olyan helyet nem találsz, ahol ne lennének betartandó szabályok, törvények, stb.

Még az őserdei törzseknél is " megmondják", mit csinálhatsz, mit nem.

2015. dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk az egész kérdés olyannak tűnik, mint egy óvodás nyávogása, hogy miért nem nézheti meg az esti horrorfilmet, mikor a szomszéd Pistikének megengedik a szülei.
2015. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"Bárhova mész a világon, olyan helyet nem találsz, ahol ne lennének betartandó szabályok, törvények, stb. "


Ne hazudj öcsi!

2015. dec. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Nem értem......" Vagy az értelmeddel vagy az erkölcsöddel sulyos gpndok vannak.
2016. jan. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha mindenki tarthatna rókát, a nyakam tenném rá hogy üzletet csinálnának belőle, aminek az lenne a vége hogy a vadon élő rókák veszélyeztetettek lennének. Ez kb. minden állatra igaz.


Amerikában pedig jól beszopták a fegyverekkel. Anno pár száz éve szükség volt rá, a fegyvertartáshoz való jog benne van az alkotmányukban, a fegyverek elterjedtek, innentől bármit is tesznek, az USA nem lesz fegyvermentes, pedig okoznak problémát bőven. Minden kétbites drogdíler vagy bűnöző fegyvert tart. Ha egy agyilag elbszott tini le akar lőni pár tanárt és iskolatársat, ellopja a fegyvert a szüleitől. Ha a szüleinek nincs fegyvere, akkor szerez egyet illegálisan, ami anno 90ben még bejegyzett, legálisan tartott volt, azóta viszont "eltűnt".


Itthon ha ki akarnak rabolni késsel hadonásznak. Ha Amerikában ki akarnak rabolni, nagy esély van rá hogy lőfegyver van náluk. Melyik veszélyesebb szerinted?

2016. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!