Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nem eszek húst az állatok...

Nem eszek húst az állatok védelme érdekében, most mégis bűnt követtem el, és egy falatot ettem! Mi fog történni most?

Figyelt kérdés

Azt mondták a vendéglátóim, hogy nincs benne húst, rakott zöldség volt.

Csak elfelejtették, hogy egy réteg darált húst beleraktak!

1 falat után éreztem, hogy valami nem stimmel!

Kiköpni már nem tudtam! Mert lenyeltem!

Egy éve hús nem került a számba!!!


Most mit tegyek?



2014. júl. 21. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
ez ugye csak trollkodás?
2014. júl. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
56%
Edd meg a maradékot. Azzal már nem mentesz meg egy állatot sem, ha ott hagyod a tányérban a kaját.
2014. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Végre állati fehérjét juttattál a szervezetedbe, ami közrejátszik a szervezet normális működésében.
2014. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom aki, nem vegetáriánus nem érti a dilemmát és az "Örülj hogy etté' húúúst bszd meg" féle hozzáállással nem értik a dilemmát. Gondolj erre, úgy mint egy balesetre és ne gondolj rá. Amúgy velem volt egyszer ilyen, és azóta idegen eredetű ételt felkoncolok és szét szagolgatok
2014. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg nem értem a problémát.

Nekem ételérzékenyként sokkal nagyobb problémának tűnik ugyanis olyat megenni, amitől hányok, vagy puffadok, vagy hasmenésem lesz, vagy rosszabb...

Ez nem vallás, amiért megbűntetne valaki, baleset, ahogy te is írod, és nem lesz baja, de ha allergiással történik, súlyosabb következményei is lehetnek...

2014. júl. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Mekkora hiszti... hogy érzed magad tőle? Most rossz embernek gondolod magad? Azzal már nem segítesz, hogy elkészített húst otthagysz.
2014. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Most levezessem neked, hogy a te állatok védelmében nem húsevésed milyen folyamatokhoz vezethet az emberek körében?

Kiindulva onnan, hogy milliószámra abból élnek az emberek, hogy levágásra szánt állatokat tartanak.

nem az a bajom, hogy nem eszel húst. Mindenkinek a maga döntése, milyen étrenden él. De ezt állatvédelemmel megokolni álságos dolog.

2014. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

a helyedbe én meghányatnám magam...


egy éve nem volt hús a szádba?...

[link]

2014. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Kedves Kérdező!


Ne aggódj emiatt. Mindenkivel megtörténhet. Velem is megtörtént kb 5 évvel ezelőtt.

Már bocsánat, de a vendéglátóid eléggé kulturálatlanok, ha ilyet meg mertek tenni. Az ő felelősségük, hogy a vendéget elégedetté tegyék. Olyan étellel kínálják meg, ami az ő igényeinek megfelelő. Vagyis nem sérti a vendég nézeteit. Ez az alap.

Szóval ne aggódj, még előfordulhat sajnos. Én azt szoktam csinálni, hogy csak olyan ételt fogadok el, amit előttem készítenek el. Valamint saját magam készítem el ott (persze ezt csakis rokonoknál teszem, amikor látogatóba megyek, előre lebeszélem velük).

Hogy mi fog történni? Semmi különös. Csak figyelj oda jobban, hogy mit eszel.

2014. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Álmodban meglátogat az elfogyasztott disznó szelleme :D
2014. júl. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!