Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Call of Duty World at War (5....

Call of Duty World at War (5. ) Nem sérti a magyar jogszabály bármely pontját?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ,hogy a játék magyarításáért tudtommal valamilyen engedéllyel kell rendelkezni.Na most ,a játék önmagában ,kifogásolható tartalmakkal van áztatva ,valamint egyes nemzeteket durva kritikával illetnek a szereplők.Félre értés ne essék ,nagyon szeretem a játékot :D.Elég híres játékról van szó ,valami hangot biztos ad valami elégedetlenkedő.Ez nem én akarok lenni ,csak azt akartam röviden ,hogy ebből még nem volt botrány ?Elvégre egy történetet dolgoz fel ,amit csak a szovjetek szemszögéből vizsgálnak.Meg azok az önkény uralmi jelképek...Előre is köszönöm a válaszokat ;)

2016. jan. 1. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jan. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"(1) Aki horogkeresztet, SS-jelvényt, nyilaskeresztet, sarló-kalapácsot, ötágú vöröscsillagot vagy ezeket ábrázoló jelképet a) terjeszt; b) nagy nyilvánosság előtt használ; c) közszemlére tesz; ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétséget követ el, és pénzbüntetéssel büntetendő.

(2)nem büntethető az (1) bekezdésben meghatározott cselekmény miatt, aki azt ismeretterjesztő, oktatási, tudományos, művészeti célból vagy a történelem, illetve a jelenkor eseményeiről szóló tájékoztatás céljából követi el.”

2016. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg,ha az előző válaszom bármelyik pontját sértené, akkor nem engednék forgalmazni Magyarországon.
2016. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem játszottam vele, milyen "kifogásolható tartalmakkal van áztatva ,valamint egyes nemzeteket durva kritikával illetnek a szereplők" részek vannak benne?
2016. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"milyen "kifogásolható tartalmakkal van áztatva ,valamint egyes nemzeteket durva kritikával illetnek a szereplők" részek vannak benne?"


Semmilyenek.

2016. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a BTK-ból az idézést ,azt már én is átfutottam...A sok választ is köszönöm ,az utolsónak az elején vannak a ,,német disznók" meg ilyenek ,a sarló kalapács és a horogkereszt.Az első két válaszolót nem nagyon értem ,hogy mire mondták a nemet ,gondolom arra ,hogy még nem volt botrány.Nem mintha szeretném ,hogy betiltsák a játékot ,csak érdeklődtem :)
2016. jan. 1. 21:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárki magára venné, nézd a meg GTA-t, az se legszebb költői nyelven íródott, mégse volt belőle balhé. Ez inkább hűen tükrözi vissza a valóságot.
2016. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért nincs gond a jelképekkel, mert bőven belefér az ismeretterjesztés illetve a jelenkor eseményeiről szóló tájékoztatás közé, hiszen bemutatja, milyen is a háború.
2016. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 7/9 Időpont tegnap 21:49


"Az első két válaszolót nem nagyon értem ,hogy mire mondták a nemet ,gondolom arra ,hogy még nem volt botrány."


Nem tudom feltűnt-e, de feltettél egy kérdést. A fő kérdést. Így hangzott: "Nem sérti a magyar jogszabály bármely pontját?". Na, most lehet meglepődsz, de 99%, hogy erre válaszoltak. :-D

2016. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!