Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Call of Duty World at War (5....

Call of Duty World at War (5. ) Nem sérti a magyar jogszabály bármely pontját?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem ,hogy a játék magyarításáért tudtommal valamilyen engedéllyel kell rendelkezni.Na most ,a játék önmagában ,kifogásolható tartalmakkal van áztatva ,valamint egyes nemzeteket durva kritikával illetnek a szereplők.Félre értés ne essék ,nagyon szeretem a játékot :D.Elég híres játékról van szó ,valami hangot biztos ad valami elégedetlenkedő.Ez nem én akarok lenni ,csak azt akartam röviden ,hogy ebből még nem volt botrány ?Elvégre egy történetet dolgoz fel ,amit csak a szovjetek szemszögéből vizsgálnak.Meg azok az önkény uralmi jelképek...Előre is köszönöm a válaszokat ;)

2016. jan. 1. 21:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ,az utolsó előttiét tudom a legjobban.Köszi mégegyszer ;)
2016. jan. 5. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!