Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meleg vagyok és ismerek egy...

Meleg vagyok és ismerek egy meleg tinit. Az mennyire legális ha a kérésére veszek neki egy pizsamát amiért nem tud elmenni mert messzi van neki? Nem akarok tőle semmi szexuálisat, csak jóban vagyok vele. Ennyi.

Figyelt kérdés

A fiú csak 14 éves én pedig 27. Itt ismertem meg ezen az oldalon. Nagyon rendes kissrác. Sajnos nincs Budapest bárlete így amit szeretne nem tudja megvásárólni. Mondtam neki hogy én szívesen elviszem neki ha kifizeti nekem. Erről lenne szó. Egy átadásról.


Azonban vannak barátaim akik szerint emiatt engem az apja megver, az anyukája feljelent hogy megerőszakoltam a fiút, a rendőrség minden barátom gépét átkutatja hogy én kikkel beszéltem és fél évre lecsuknak előzetesbe, közben meg a média elterjeszti rólam hogy pedó vagyok.


ez a forgatókönyv mennyire életszerü és helytálló szerintetek?


2016. jan. 3. 12:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire sem helytálló. Az, hogy veszel más pénzéből egy pizsamát majd elviszed neki nem jelenti azt, hogy megerőszakolod és hogy lecsuknak meg hogy pedofil vagy.
2016. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Kétségtelenül félreértésekre adhat okot. "Apa, egy budapesti koma megvette a pizsamát amit akartam és elhozta nekem. A pénzemből persze."

A szülők rögtön arra gondolnának: MIÉRT TETTE EZT?

2016. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

Pont tegnap néztem A vadászat c. filmet, ajánlom figyelmedbe.


[link]

2016. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Szerinted nekem ebből mi bajom lehet kedves 71% os? Mellesleg nem is él együtt az apjával.... amúgy ha fel is jelent, gondolod hogy rögtön lecsuknak csak úgy egy ilyen feljelentésért semmi bizonyíték híjában?


Amúgy elég sokmindenről beszélgettem vele, kedvelem is a kissrácot, de neki is megírtam nem is egyszer hogy SOHA nem kezdenék kis 18 alattival. max a segítője, amolyan mentor típusa lehetek de több nem.

2016. jan. 3. 12:24
 5/17 A kérdező kommentje:
Kérlek a valósághoz ragaszkodjunk és ne pedig egy Dán filmdrámához, köszönöm!
2016. jan. 3. 12:25
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Semmennyire sem életszerű. Nagyon ostoba barátaid vannak.


Ha nem erőszakoltad meg, akkor nincs mitől félned.

2016. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

"Kérlek a valósághoz ragaszkodjunk és ne pedig egy Dán filmdrámához, köszönöm!"

Ha a valósághoz akarsz ragaszkodni, akkor az az, hogy neked maximum a tested 27 éves - szellemileg talán a 14 éves kis srác lehetne a te mentorod.


A kérdésed pedig tuti kamu.

Egy 14 éves, aki netezik, nem tud a neten rendelni egy pizsamát, amit nyilván a neten látott, mert ugye "budapest bérlete" nincs, és azt is törvény tiltja, hogy vidékieknek vonaljegyet adjanak el. Nem tud szólni a szüleinek, hogy kell egy pizsama. Nincs egyetlen ismerőse sem, aki valamikor jár Pesten - csak egy itt "megismert" 27 éves meleg férfi enyhítheti a hőn áhított pizsama iránti égető sóvárgást...

Ugyan már!

2016. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Öltözz be futárnak, nem lesz itt semmi gond.
2016. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Jó, ha nem él együtt az apjával, akkor cseréld ki anyára azt a szót gondolatban... És hogy mi lehet belőle? Kellemetlen veszekedés például.
2016. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
77 % os. valóban nem kötelező nekem megvenni neki és biztos kitalálna mást is de jelenleg ENGEM kért meg. ennyi. nyilván nem csak engem kérhetett volna meg....
2016. jan. 3. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!