Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meleg vagyok és ismerek egy...

Meleg vagyok és ismerek egy meleg tinit. Az mennyire legális ha a kérésére veszek neki egy pizsamát amiért nem tud elmenni mert messzi van neki? Nem akarok tőle semmi szexuálisat, csak jóban vagyok vele. Ennyi.

Figyelt kérdés

A fiú csak 14 éves én pedig 27. Itt ismertem meg ezen az oldalon. Nagyon rendes kissrác. Sajnos nincs Budapest bárlete így amit szeretne nem tudja megvásárólni. Mondtam neki hogy én szívesen elviszem neki ha kifizeti nekem. Erről lenne szó. Egy átadásról.


Azonban vannak barátaim akik szerint emiatt engem az apja megver, az anyukája feljelent hogy megerőszakoltam a fiút, a rendőrség minden barátom gépét átkutatja hogy én kikkel beszéltem és fél évre lecsuknak előzetesbe, közben meg a média elterjeszti rólam hogy pedó vagyok.


ez a forgatókönyv mennyire életszerü és helytálló szerintetek?


2016. jan. 3. 12:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

"Egy 14 éves, aki netezik, nem tud a neten rendelni egy pizsamát, amit nyilván a neten látott, mert ugye "budapest bérlete" nincs, és azt is törvény tiltja, hogy vidékieknek vonaljegyet adjanak el. "


nincs sok pénze és az utánvét drága. jegyre sem akar költeni mert az drágább lenne mint at utánvét.... ennyi.

2016. jan. 3. 15:26
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

"nincs sok pénze és az utánvét drága. jegyre sem akar költeni mert az drágább lenne mint at utánvét.... ennyi."

Na de egy 14 évesnek nem vesznek pizsamát a szülei?

De te is elküldheted neki postán miután megvetted.

2016. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
igen, a postát fel fogom ajánlani neki. Vesznek neki, de ő ezt nézte ki magának. kicsit fura pizsama, de felnőtt férfi méret meg minden. Valamiért kicsit szégyelli megkérni az anyukáját. Egyébként semmi durva nincs benne, egyszínü onesie pizsama.... csak hát ugyebár "gyerekes" mert kezeslábas és ő "nagyfiú" akar lenni... de amúgy arra próbálom rávenni hogy kérje meg mégis az anyukáját hogy vegye meg neki ő. ez lenne a legnormálisabb.
2016. jan. 3. 15:57
 14/17 anonim ***** válasza:

"ez lenne a legnormálisabb."

Szerintem is.

2016. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%

már többször kérdezősködtél itt, ha a kiscsávó elmúlt 14, akkor a magyar jog szerint annyit szexeltek, amennyit akartok


de amúgy erősen javaslom, hogy keress fel egy pszichológust, mert nem hiszem, hogy normális egy 27 éves felnőttnek, hogy egy 14 éves sráccal tud csak barátságot kialakítani

2016. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
soha nem akartam vele szexelni és mellesleg csak ő az egyetlen ilyen fiatal ismerősöm. amúgy a pszichológusom szerint jól vagyok, köszi szépen a javaslatot :) ennyi.
2016. jan. 3. 18:32
 17/17 kovpet ***** válasza:

Marhaság, jogilag szexelhettek is akár.

Feljelenteni most is feljelenthet akárki akármiért, de azért azt a vádat bizonyítani is kell ám, nem csak kijelenteni és kész.


Az is marhaság, hogy ne lehetne ilyen fiatal barátod. Miért ne, ha egyszer semmi kényszer és érdek nincs egyik oldalon sem, közös megegyezésből barátkoztok egymással. Kinek mi köze ehhez egyáltalán?

2016. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!