Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A testvérem Norvégiában él és...

A testvérem Norvégiában él és 1 év múlva megtudja szerezni az állampolgárságot, ha állampolgár lesz akkor én is meg tudnám honosítás nélkül kapni a tesómtól az állampolgárságot?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom az USA-ban van ilyen.

2016. jan. 14. 10:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nehogy már azt mondd nekem, hogy nem tanulnál meg norvégul, ha ott élnél.

Testvéred amúgy hogy a vérbe került oda és te miért nem tudsz?

2016. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ő okosabb mint én. Van szakmája és megtanult norvégul. Évekkel ezelőtt talált munkát és azóta is kint van.
2016. jan. 14. 13:14
 13/13 anonim ***** válasza:

Eleve nincs olyan hogy barki nyelvtudas nelkul allampolgar legyen, mivel ez mindig kovetelmeny. Milyen norveg lenne aki nem tud norvegul?


Masreszt az allampolgarsag tobbnyire csak lefele viheto at (gyerekekre), altalaban meg hazastarsra sem (bar sokszor ad kedvezmenyt pl ott toltendo ido tekinteteben, vagy konnyiteseket) oldalagra pedig aztan foleg nem.

2016. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!