Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A VEKTOR RÖHM CP 1-es típusú...

Árokpart kérdése:

A VEKTOR RÖHM CP 1-es típusú gázpisztoly elképzelhető, hogy valóban tiszta acél?

Figyelt kérdés
Tavaly Karácsonyra vettem egyet és az eladósrác azt mondta, hogy vigyázzak vele , ne csettegtessem üresen sokat feleslegese mert spiáter. Igazából a gázpisztolyokhoz hasonló használati utasításokat mondta el. Viszont ahogyan észreveszem kizárt, hogy spiáter lenne mert elég durva kipróbáltam, leejtettem a nyáron többször is magasról és az égadta világon semmi baja nem lett. A kakas is acél lehet mert már sokszor durrantottam vele és csettegtettem üresen is és egy darab karcolás sincs a kakason , arra a lukra gondolok az ütőszegtől mint más spiáter típusnál viszont egy idő után jelentkezik. Olyan masszív a szánja, hogy az csuda. Korábban volt egy Umarex Brigadier pisztolyom , annak a szánja egy pillanat alatt eltört. Ég és Föld különbség a kettő pisztoly. Lehet, hogy egy nagyon jó gázpisztolyt fogtam ki?
2016. jan. 15. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy az lenne. Gázpisztolyok alapkövetelménye, hogy semmilyen körülmények között ne legyen éles lőfegyverré alakítható, az acél alapanyag viszont ezt lehetővé tenné. Egyszerűen csak kifogtál egy darabot, aminek a bilianyaga kicsit keményebbre sikerült.
2016. jan. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, utánanéztem, hát nem a legszarabbak közé tartozik, és van acél alkatrésze, de szerintem tényleg csak annyi, hogy hosszabb ideig használható maradjon a cucc, és ne törjön darabokra az első leejtéskor.
2016. jan. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom a gázpisztolyokkal, mint a késekkel. Ha minőségit veszel akkor az 5x tovább bírja (pl éles marad) azért komolyabb ötvözetből készítették vagy bármi és tényleg acélból készült egy része.


A Röhm-féle Vektor CP1, mint gázpisztoly, azonban műszakilag a legjobbak közé sorolható. Acél cső, tűzfal, részben acél elsütőszerkezet. Ráadásul csőretöltve, tűzkészen viselhető, mert a kakas biztonsági állásán túl még repülő ütőszeges is. Nincs azonban sem külső fesztelenítő, sem külső szánakasztó, de emiatt kiálló kezelőszervek sincsenek.

""

2016. jan. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes ejtegetni , hajszálrepedés és bármilyen deformálódás tönkreteszi a bonyolult szerkezetét . Spiáter nem erős , terhelést nem bírja és kopik málik . Terhelés nélkül az íjat se pattogtatjuk , az ütőszeg és a rugó elfárad . Teljesen acélból a tok kivételével a PK 380 készül .
2016. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Banyek, mágnesed van ? Tedd rá a billentyűre kakasra , kiderül acélból van . Dobálni ....
febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!