Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Probléma telefon szervizzel?

Probléma telefon szervizzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az, hogy vásároltunk egy telefont ami tökéletesen működik egy dolgot kivéve, nem ismer fel semmilyen simkártyát. Visszavittük jelezni a problémát és az ügyfélszolgálaton olyan dolgokat írtak a szervizelési lapra, ahol a probléma leírása van amelyek nem fedik a valóságot. Például, hogy a termék külső hatások miatt nem működik meg, hogy biztos én csesztem el (1-2 mini karc van rajta, de az is a külsején nem bent, ahol a sim-olvasó alkatrész van). Most elküldték szervizbe, de gondolom mivel ilyeneket írt rá a pasas nem hiszem, hogy garanciálisan megjavítják.. Mit tudnék tenni? Ötletem sincs ilyenkor mi a teendő :(


Hozzátenném már az első nap nem volt jó amikor megkaptam!


Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!



2016. jan. 16. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna megengedni, hogy olyat írjanak a kísérőlapra, ami nem valós. Egyébként pedig, ha nem működik a termék, akkor azt nem szervizbe kell küldeni, hanem azonnal cserélni! A vásárlástól számított 72 óra, ha jól emlékszem. Ha annyi időn belül viszed vissza, akkor csere. Ha ezt megtagadják, akkor fogyasztóvédelmi hatóságot bevonva kell tovább ragaszkodni az igazadhoz! Egyes szolgáltatók kezdenek megfeledkezni róla, hogy ők vannak az ügyfélért, és nem fordítva, és ha nem vagy észnél, simán lesznek annyira tetűk, hogy csőbe húzzanak.
2016. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hamarosan meg fog érkezni a szervizből meglátjuk mi lesz.
2016. jan. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!