Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A volt párom egyáltalán nem...

A volt párom egyáltalán nem engedi át nekem a gyermekemet. A bírósági határozat ellenére a láthatást nem biztosítja, elzavar ha megyek, sőt rendőrt hív, hogy zaklatot. A rendőrség nem tehet semmit sem az érdekemben. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyamugy, illetve birosag, hogy nem biztositja a lathatast.
2016. febr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A rendőrök ebbe nem avatkozhatnak bele. El kell jönnöd onnan, ha nem adja át.


Járkálhatsz majd a bíróságra, de a rendőrségnek tilos ebbe beleavatkozni

2016. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A rendőrök nem tehetnek semmit és nem is az ő feladatuk ebben az esetben intézkedni. Neked kell beperelni a láthatás akadályozása miatt, és ha majd megkapja a csekket a büntetés összegével, akkor majd talán kicsit engedékenyebb lesz.

Egyébként miért nem engedi? Kicseszésből? Mert akkor bíróság. De nem lehet hogy olyasmi miatt amin esetleg tudnál változtatni?

2016. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azért teszi, mert ezt megteheti. Ezt ki is jelenti a rendőrök előtt is ha kell, mert azt mondta nem kap akkora büntetést a bíróságtól, hogy ezt ne érje meg neki.


Ez nem lehet kiskorú veszélyeztetése, hogy elzárja a másik szülőtől? Ez is hat a gyermek érzelmi erkölcsi fejlődésére

2016. febr. 10. 18:27
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Törödj bele.

A csjt apaellenes, mire láthatod, a picit, lehet emlékezni sem fog. Lehet ügyvédeskedni, legalább a lelkiismereted megnyugszik

2016. febr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy férfi vagyok. A csjt nem apaellenes, hanem nem annak az oldalán áll, aki alul maradt.
2016. febr. 10. 18:32
 7/16 anonim ***** válasza:

Mit követtél el amiért ennyire gyűlöl? Verted? Megcsaltad?

Egyébként meg ha ilyen tutyi-mutyi vagy, hogy ahelyett hogy már rég a bíróságon lennél, itt nyafogsz, hogy "jajj a rendőrök nem csinálnak semmit azzal ami nem is az ő dolguk", akkor meg is érdemled. És mi van ha azt mondta megteheti? Nem teheti meg! Vagy hát gyakorlatilag tényleg megteheti, mert úgy látszik ismer annyira, hogy tudja úgyse fogsz harcolni a gyerekedért, csak nyafogsz.

Ember, akarod a gyereket? Akkor tegyél érte!

2016. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Egyszerűen utál és kész, soha nem bántok senkit, nem voltam rossz szülő, nem iszok, dolgozok.


Nem nyafogok, hogy a rendőrök nem tesznek semmit. Az a bajom, hogy nem tehetnek semmit és hónapokig mehetek a bíróságra, hogy 5 percre láthassam a gyermekemet, azután megint hónapokig járkálhatok, hogy megint láthassam egy kicsit.


Ez abszurd

2016. febr. 10. 18:37
 9/16 anonim ***** válasza:
a láthatás akadályozása bűncselekmény, hívd ki te a rendőröket!
2016. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem bűncselekmény ezzel én is tisztában vagyok.
2016. febr. 11. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!