Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Idéző Végzésnél ha nem jelenek...

Idéző Végzésnél ha nem jelenek meg (kérelmező) mi lehet a következménye?

Figyelt kérdés

Én vagyok a kérelmező már megoldódott a probléma ami miatt beidéztek.A papíron az áll A bíróság tájékoztatja a feleket hogy a kérelemre indult eljárásban ha a kérelmező személyesen nem jelenik meg és a távol maradását alapos okkal nem menti ki, a bíróság az eljárást megszünteti.


Nem tudok bemenni mert dolgozom és sikerült megoldani ami miatt be kéne menjek.Én úgy értelmezem hogy ha nem megyek be megszüntetik az eljárást,tehát nem kell felhívnom őket és eljárást megszüntető nyomtatványt kitölteni stb.?


Vagy nem zárják le és később elvisznek akár a munkahelyemről is?


2016. febr. 15. 19:53
 1/2 anonim válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben, de amikor megoldódni látszott a probléma írtam egy nyilatkozatot, hogy szüntessék meg az eljárást, bevittem a bíróságra és megszüntették
2016. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mész el az első tárgyalásra és nem kéred előtt, hogy távolléted ellenében is tartsák meg, megszüntetik az eljárást, viszont marasztalhatnak perköltségben. Tisztább lenne, ha küldenél egy levelet, faxot, hogy mi a helyzet és elállnál a kérelemtől.
2016. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!