Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha úgy gondolom, egy iskolai...

Ha úgy gondolom, egy iskolai rendezvény (megemlékezés) sérti a nézeteimet, muszáj elmennem, részt vennem?

Figyelt kérdés
19 éves
2010. márc. 31. 16:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

legrosszabb esetben kapsz egy intőt vagy igazolatlant.


milyen rendezvényről van szó?

2010. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azt hagyjuk, hogy milyenről, nem akarom, hogy szétoffolják miatta a kérdésemet.


Igazolatlan megértem, mert tanítási óra alatt lesz, de intőt mi jogon?

2010. márc. 31. 16:29
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ha valami holokauszt dolog, akkor ott tuti jobban rád szállnak a tanárok mintha valami más lenne.


mondjuk amikor én voltam sulis akkor sokkal fontosabb volt a márc 15-e meg az aradi vértanúk, stb...

2010. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
azért kérdem még, hogy milyen megemlékezés, mert lehet, hogy nem karasztrofális és akkor lennél igazán felvilágosult, ha elmennél rá és végig állnád.
2010. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Milyen nézetek??
2010. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
6%
Ha jól értem az sérti a nézeteidet,hogy megemlékeznek több millió ártatlan ember lemészárlásáról.Mondhatom nagyon értelmes vagy.Kis taknyos.Ja és még mielőtt bárki félreértene:a holokauszt tagadás törvényt elítélem,az ilyen idióták ellen nem büntetőjogilag kell fellépni,csak simán nem kell őket komolyan venni.Az intő magáért az igazolatlan óráért jár,teljesen jogosan.Ja és ha emiatt a tanárok szemetek lesznek veled,az nem lesz jogos,és az ilyen tanárokat is elítélem,de ettől függetlenül te meg fogod érdemelni.Ja és remélem töri érettségin kihúzod a holokausztot,majd akkor is új tételt kérsz,mert ellenkezik az elveiddel.Kis gyökér vagy.Egy másik 19 éves.
2010. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Előzőnek:

Rendben, most kezdjelek el sértegetni téged csak úgy?

Nem, először lehetőséget adok neked. IDÉZD a kérdés írójától azt a mondatot, amelyben megmondja, hogy milyen rendezvényről van szó. Pontosabban leírja azt, hogy holokauszttal kapcsolatos dologról van szó.

2010. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

67-es veled az a baj, hogy előbb ugatsz köpködsz fujjolsz és utána (se) kérdezel. a holokauszt témát is nagyon értelmesen ki lehet beszélni, de te és a többi ilyen ember vakon leszarja a többi álláspontot.


amúgy meg én vetettem fel ,hogy esetleg a holokausztról van e szó, a kérdező nem mondta.

2010. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy a holokausztról beszélek? Mert mostanában lesz? Még 2 évig középiskolába járok, addig még lesz sok, úgyhogy bebuktad, kedves másik 19 éves.
2010. márc. 31. 16:53
 10/18 anonim ***** válasza:
akkor elárulod azé', hogy milyen megemlékezés lesz? tényleg kíváncsi vagyok rá.
2010. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!