Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha úgy gondolom, egy iskolai...

Ha úgy gondolom, egy iskolai rendezvény (megemlékezés) sérti a nézeteimet, muszáj elmennem, részt vennem?

Figyelt kérdés
19 éves
2010. márc. 31. 16:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem írom le, bocsi.
2010. márc. 31. 16:58
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom milyen megemlékezés lehet az amit nem mersz leírni de nem a holokauszt.


mind1, ha nem árulod el, akkor nem nagyon tudok neked többet mondani ezzel kapcs most.

2010. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

Minden iskolának vannak elszett szokásai, idétlen dolgai. A kantalukasoknál pl. ájtatosságra kell járni...


Ha úgy gondolod, hogy nem tetszik, akkor kérded meg jóapádat, hogy írasson át másik iskolába.

Ilyen eccerű! :)

2010. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mentem el holokausztot sajnálni, és kaptam egy intőt. :)

Üsse kő! Ebből is látszik, hogy kik állnak felettünk.


Amúgy nem gondolkodtatok még el azon, hogy miért nem az ukránok vagy az örmények kinyírásán sírunk?

2010. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy így utána néztem, ápr 11. a magyar költészet napja, viszont április 16.-ra tényleg esik egy holokauszt emléknap, és van néhány olyan emléknap, amiről nem szoktak megemlékezni (ápr. 3-4 A roma kultúra napja; ápr 10. Nemzeti rákellenes nap). Na most gondolom, nem a magyar költészet napja ellenkezik a nézeteiddel.


Ha nem érdekel, ne menj el. Engem sem érint, én sem foglalkozok vele.

2010. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
26%

Ha holokauszt megemlékezésről van szó akkor valóban fogd be a pofádat, hajtsd meg a fejed és emlékezz arra a rengeteg ártatlanra, akit értelmetlenül lemészároltak.


Ha valami iskola olyan hülye, hogy április negyedikét ünnepelné, akkor valóban érdemes elgondolkodni az iskolaváltáson.

2010. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
Tuti le leszek b@szva. Nálunk volt 56-os megemlékezés, és mondtam az osztályfőnökünknek, hogy nem veszek részt az ünnepségen. Azon a napon nem mentem be suliba. Nem kaptam semmit. Leigazoltam a hiányzást és ennyi. Holokauszt emléknapra sosem tenném be a lában. K urvára untam, hogy még karácsonyi ünnepségen is zsidó népdalokat kellett hallgatnunk. Én azt, mondom, hogy ha nem akarsz ne menj el, csak igazold le! Bár azért meghallgathatnál pár ilyet, mert tanulhatsz belőle. Tudom, most ezt mondom, holott én is elhúztam, de akkor baromira nem volt kedvem végighallgatni a műsort.
2010. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
51%

figyelj! Elmész, zene a fülbe,nézed ahogy bohóckodnak, majd mint aki jól végezte dolgát továbbéled mindennapjaid!



nem bírsz ki másfél órát? annyira nehéz lenne?

vagy nyugtatózd be magad, hogy ne tégy kárt semmiben!


pl: nem arra kértek, hogyha fradista vagy akkor menj el egy újpest meccsre és szurkolj nekik!

2010. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!