Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az sérti a személyiségjogokat,...

Az sérti a személyiségjogokat, ha megkérdezem itt, hogy mi a neve egy bizonyos személynek egy bizonyos bálról? És esetleg valaki, aki ott volt, privátban válaszol nekem. (Feltéve, ha létezik itt ilyen ember. :D)

Figyelt kérdés

Szeretnék feltenni egy ilyen kérdést, de nem tudom, hogy szabad e.

És, hogy senki se nézzen nagyon hülyének (nem mintha én nem néznék hülyének egy olyan embert, aki ilyen kérdést tesz fel...) Nem csak úgy a vendégek közül keresek valakit, hanem a személyzet/ a szervezők/ a segédkezők köréből.



2016. febr. 23. 16:34
 1/5 anonim válasza:
Ha képet raknál ki valakiről a beleeggyezés nélkül csak az lenne baj.
2016. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó. Köszönöm!
2016. febr. 23. 18:06
 3/5 A kérdező kommentje:

Öhm... Azóta megtudtam, hogy nem lehet ilyet.

De legalább mostmár tudjuk.

2016. febr. 23. 18:13
 4/5 anonim válasza:
Miért nem?
2016. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem bírtam várni és kitettem azt a bizonyos kérdést, amit akartam. Megemlítettem benne a helyszínt, az időpontot és, hogy 'keresek' valakit. Az adminisztrátorok törölték a kérdést, az esetleges harmadik fél jogai miatt és megkértek hogy ne tegyem fel újra. Végülis ez logikus, csak én nem tudtam róla.
2016. febr. 24. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!